درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی شبسترخبر فعالیت خود را از سال ۹۰ شروع به کار کرده و سعی دارد با توجه به مهم ترین رویدادهای روز شهرستان شبستر،استان آذربایجان شرقی ، ایران و جهان، سریع ترین و بهترین خبر و تحلیل را ارائه نماید و در این راستا سعی دارد مخاطبان خود را در جریان به روز ترین اخبار و اطلاعات قرار دهد.

این پایگاه اطلاع رسانی متشکل از تیمی رسانه ای و جوان می باشد که سعی دارد در عرصه خبر رسانی مخاطبان فارسی زبان موثر و موفق ظاهر شود و امیدوار است که بتواند منبعی مفید و معتبر برای مخاطبان خود باشد.

پایگاه اطلاع رسانی شبسترخبر به عنوان نخستین وب سایت خبری شهرستان شبستر فعالیت داشته و هم اکنون نیز تعداد ۱۱ خبرنگار شبسترخبر در نقاط مختلف شهرستان شبستر در حال فعالیت هستند  و این پایگاه خبری با همکاری و همت خبرنگاران افتخاری شبسترخبر و شهروند خبرنگاران عزیز اداره می شود و امیداست با همکاری دوستان و همشهریان عزیز شاهد پیشرفت این پایگاه خبری باشیم.

مخاطبان این سایت همواره می توانند با مدیر سایت در ارتباط باشند و نظرات و دیدگاه ها و اخبار مد نظر خود را در اختیار مسئول این سایت قرار دهند و یا انتقادات و نظرات خود مدیران این سایت را در مسیر بهتر شدن یاری نمایند.

مدیرمسئول و صاحب امتیاز:رحیم بهزادسیس

تلفن تماس مدیرمسئول:     ۰۹۱۴۹۷۱۶۵۶۸

سردبیر : بهمن بهزاد سیس

تلفن تماس سردبیر:۰۹۱۴۴۷۱۶۵۶۸

پست الکترونیک :  bbehzadsis@gmail.com
تلفن تماس:    ۰۹۱۴۹۷۱۶۵۶۸

نشانی دفتر خبری:

آذربایجان شرقی – شبستر – خیابان مطهری – ساختمان امید – طبقه دوم واحد غربی – دفتر پایگاه اطلاع رسانی شبسترخبر
شماره تماس دفتر:۰۴۱۴۲۴۲۱۹۳۹
مدیر مسئول و صاحب امتیاز پایگاه اطلاع رسانی شبسترخبر:رحیم بهزاد سیس