شبسترخبر

  • تاریخ: چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۰۵
  • شناسه خبر: 71523

علیلو در گفت‌وگو با فارس:

وام خرید خودرو کمکی به صنعت خودرو نمی‌کند/ خالی شدن انبارها تنها فایده وام است

عضو کمیسیون صنایع مجلس گفت: وام خرید خودرو باغ سبز کاذبی است که به مردم نشان داده می‌شود و تنها فایده آن کمک به خودروسازان برای فروش خودروهای آنان و رساندن پول به دست آنها است. ...

به گزارش شبستر خبر به نقل از فارس ، علی علیلو نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اختصاص وام ۲۵ میلیونی برای خرید خودرو از سوی دولت گفت: دادن این وام تنها به خودروسازان کمک می‌کند تا خوردی آنها فروخته شده و پول به دستشان برسد.

وی افزود: دادن وام خودرو به مردم یک سرابی بیش نیست و در واقع تخصیص این وام باغ سبز کاذبی است که به مردم نشان داده می‌شود.

عضو کمیسیون صنایع مجلس اظهار داشت: تخصیص وام برای خرید خودرو کمک اساسی به صنعت خودرو نمی‌کند و سیستم و ساختار و مدیریت این حوزه به همان شکل سابق باقی خواهد ماند و اتفاق خاصی در این باره رخ نخواهد داد.

علیلو در پایان خاطرنشان کرد: وام خودرو کمکی به صنعت خودرو نمی‌کند و تنها باعث می‌شود که انبارهای خودروسازان از خودروهای انبار شده خالی شود.

  • گونیلی - ۱۳۹۴-۰۸-۲۰ در ۱۲:۵۵

    خوب بهانه ای افتاده دستت برای تبلیغات ولی مردم شهرستان کارایی نماینده را در ۴ سال دیدند دیگه گول این حرفها و میتینگ سیاسی را نمی خورند .

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست