شبسترخبر

  • تاریخ: سه شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۴۷
  • شناسه خبر: 61987

همزمان با هفته دولت

بهره برداری از51 طرح در شهرستان شبستر

فرماندارشبسترگفت:51 طرح در حوزه های صنعت ومعدن،کشاورزی،خدمات،ورزشی،فرهنگی،اجتماعی وامور زیربنایی و با اعتبار 42میلیارد تومان از اعتبارات دولتی و تسهیلات مورد بهره برداری قرار می گیرد. ...

IMG091040641 (1)به گزارش شبسترنیوز سید سعید کاشانی در دیدار با امام جمعه شبستر به مناسبت آغاز هفته دولت باگرامیداشت این هفته گفت: انسجام ،همدلی و هماهنگی موجود در شهرستان را مدیون تلاش مدیران و راهنمایی های امام جمعه شهرستان هستیم که باید شاکر وجود نظام اسلامی و ولایت فقیه باشیم.

وی شهرستان شبستر را یکی از شهرستان های امن دانسته و از زحمات و اقدامات نیروهای انتظامی و نظامی قدردانی کرد که با همکاری همدیگر درتأمین امنیت تلاش می کنند و بستر مناسبی برای کار فراهم شده است.

کاشانی افزود:هفته دولت متعلق به قوه مجریه نبوده و هرکسی که در تقویت بنیه نظام جمهوری اسلامی تلاش کند در این ایام سهیم است و در این هفته مسئولین باید در بین مردم حضور یابند.

وی با اشاره به وجود بحران آب در شهرستان شبستر طی دو سال اخیر تصریح کرد: به همت مسئولین شهرستان در سال جاری رنج قطعی آب در شهرستان نیست.

فرماندار شبستر با اشاره به برنامه های هفته دولت در این شهرستان گفت:51 طرح در حوزه های صنعت ومعدن،کشاورزی،خدمات،ورزشی،فرهنگی،اجتماعی وامور  زیربنایی  و با اعتبار 42میلیارد تومان از اعتبارات دولتی و تسهیلات مورد بهره برداری قرار می گیرد.

کاشانی با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و شهدای نظام جمهوری اسلامی افزود: شهدای ترور مظلومانه قربانی تروریسم بین المللی استکبار، نظام سلطه و صهیونیسم بین الملل شدند و سال 60 سالی اندوهناک برای نظام بوده است که نظام سلطه بهترین و وارسته ترین انسان ها را از نظام اسلامی حدف کرد.

وی رجایی و باهنر را نماد ساده زیستی و اخلاص دانست و تصریح کرد: آثار وجود شهدا در تمام عرصه ها خود را نشان می دهد و نظام جمهوری اسلامی هم اکنون  با سکانداری رهبرمعظم انقلاب به حرکت پرشتاب خود در عرصه بین المللی ادامه می دهد.

این مقام مسئول با اشاره به مذاکرات هسته ای افزود:امروز همه با توجه به تحولات چشم گیر به وجود آمده شاهد غرور هستیم و در بحث هسته ای حقانیت نظام اسلامی برای کل دنیا ثابت شد و با عنایات خداوند و تدابیر مقام معظم رهبری انرژی هسته ای ایران به رسمیت شناخته شد و در صورتی که به این توافقنامه پایبند نشوند در عرصه بین المللی منزوی خواهند شد.

کاشانی با بیان اینکه گروهک های مختلف از جمله داعش برای تهدید  ایران اسلامی و مقاومت اسلامی به وجود آمده اند گفت: کشورهای اسلامی عراق،سوریه و یمن با الهام از انقلاب اسلامی و شجره طیبه بسیج در مقابل دشمنان ایستاده اند و رژیم صهیونیستی نیز زمین گیر شده است.

فرماندار شبستر در پایان از مدیران خواستار ارزیابی عملکرد خودشان شد و گفت: اقدامات انجام شده باید اطلاع رسانی شده ودر معرض دید مردم قرار گیرد.

 

 

 

  • ناشناس - ۱۳۹۴-۰۶-۰۳ در ۱۷:۴۸

    لطفا یک طرحی را هم بهره برداری کنید تا برق روستاها هر روز قطع نشود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست