کد خبر : 37159
تاریخ انتشار : شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۷

58 رشته واحد شبستر در انتظار تصویب نهایی/ طرح‌های درآمدزا و ایجاد شرکت‌های دانش‌بنیان اولویت سال 94

58 رشته واحد شبستر در انتظار تصویب نهایی/ طرح‌های درآمدزا و ایجاد شرکت‌های دانش‌بنیان اولویت سال 94

سرپرست واحد شبستر گفت: تعداد 37 رشته در مقطع کارشناسی ارشد، 15 رشته در مقطع دکتری تخصصی، 6 رشته در مقطع کارشناسی و کاردانی در پورتال دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم به ثبت رسیده و در انتظار تصویب نهایی هستند

amirpour5به گزارش شبسترنیوز، سرپرست واحد شبستردر گفتگویی با اعلام این مطلب گفت: تعداد 37 رشته در مقطع کارشناسی ارشد، 15 رشته در مقطع دکتری تخصصی، 6 رشته در مقطع کارشناسی و کاردانی در پورتال دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم به ثبت رسیده و در انتظار تصویب نهایی هستند

دکتر جلیل امیرپور دریانی، مهمترین فعالیتها و اقدامات انجام یافته سال 93 در واحد شبستر را تشریح و گفت: فعال کردن ساعت فرهنگی و اختصاص 120 دقیقه در هفته برای اجرای برنامه های متنوع فرهنگی؛ پیگیری جدی برای اخذ مجوز و راه¬اندازی مرکز رشد؛ توسعه مزارع و درخت¬کاری و جذب کمک¬های مردمی در راستای درآمدهای غیرشهریه ای؛ توسعه ورزش و حضور فعال در عرصه¬های ورزشی و کسب مقام اول در استان توسط تیم فوتسال واحد؛ افتتاح و تکمیل کلینیک دامپزشکی؛ راه¬اندازی اتاق پزشک؛ تعامل با متخصصان و کارشناسان جهت مشارکت و راه¬اندازی شرکت¬های دانش¬بنیان؛ توسعه تحصیلات تکمیلی و افزایش 5 رشته در مقطع دکتری تخصصی را می توان به عنوان بخشی از فعالیت¬های سال گذشته عنوان کرد.
DSC08628
وی فعال کردن ساعت فرهنگی را به عنوان یکی از مهمترین برنامه های فرهنگی انجام یافته درسال گذشته عنوان کرده و افزود: حضور و مشارکت حداکثری اساتید و دانشجویان و کارکنان در مسابقات سراسری قرآن و عترت؛ برگزاری مسابقه کتاب¬خوانی از کتاب “حماسه حسینی” شهید مطهری؛ برگزاری برنامه¬های گوناگون فرهنگی در مناسبت¬های مختلف از قبیل شب¬های احیاء ماه مبارک رمضان، اربعین حسینی و …. در مسجد دانشگاه برای عموم مردم؛ برگزاری یادواره شهدای دانشجوی شهرستان، تشکیل مستمر جلسات قرائت و تفسیر قرآن به صورت روزانه و زیارت عاشورا به صورت هفتگی در مسجد دانشگاه؛ برگزاری اردوهای زیارتی مشهد مقدس برای دانشجویان و اساتید و  کارکنان؛ شرکت فعال در تظاهرات و راهپیمائی¬ها و  تجمعات به مناسبت¬های ملی و مذهبی و برگزاری با شکوه روز دانشجو به عنوان بخشی از فعالیت¬های فرهنگی سال گذشته قابل ذکر است.
سرپرست واحد شبستر اقدامات انجام یافته در حوزه پژوهش را مثبت ارزیابی کرد و افزود: حوزه پژوهش و فناوری در سال 93 طرح¬ها و اقدامات فراوانی را با جدیت شروع و پیگیری نموده است که با اتمام مراحل اخذ موافقت و مجوزهای لازم و نیز خرید دستگاه¬های مورد نظر به حول و قوه الهی در سال 94 شاهد تحول بزرگی در واحد شبستر خواهیم بود. برگزاری دو همایش ملی عمران و علوم دامی در شش ماهه دوم 93، ساماندهی در مراحل اخذ و تصویب پروپزال و انجام و دفاع از پایان¬نامه¬ها، پیگیری و تعیین تکلیف نهایی طرح-های پژوهشی ناتمام، اقدام برای ایجاد مرکز تحقیقات حیوانات آزمایشگاهی، تجهیز کلینیک دامپزشکی، برنامه¬ریزی و پیگیری مستمر برای ایجاد و راه¬اندازی مراکز رشد و شرکت¬های دانش¬بنیان از مهم¬ترین فعالیتهای حوزه پژوهش در طول سال گذشته است.
این مسئول با توجه به فعالیت¬های حوزه دانشجویی در زمینه تامین رفاه و آسایش دانشجویان  گفت:  حوزه دانشجویی در سال گذشته با تجهیز و راه¬اندازی اتاق¬های سلامت و تندرستی در سه خوابگاه¬ دانشجویی خواهر و برادر  و همچنین ارائه یک وعده غذای گرم در تمام ایام طول هفته که در ایام امتحانات به دو وعده افزایش می¬یافت توانست رضایت نسبی دانشجویان عزیز را بدست آورد. تاسیس اتاق پزشک و ویزیت پزشکی رایگان یک روز در هفته، ارائه خدمات مشاوره¬ای به صورت رایگان پنج روز در هفته، صدور گواهینامه¬های موقت فارغ¬التحصیلان در همان روز، برگزاری مسابقات مختلف ورزشی درون واحدی و برون واحدی و کسب چندین مقام برتر در حوزه ورزشی در سال 93، کسب عنوان قهرمانی استان توسط تیم فوتسال دانشجویان واحد برای دومین سال پیاپی، برگزاری کارگاه¬های آشنایی با مضرات مواد مخدر و همچنین برگزاری مراسم باشکوه تجلیل از قهرمانان و مقام¬آوران ورزشی در اردیبهشت ماه 93 از دیگر فعالیت¬های حوزه دانشجویی و ورزش در سال گذشته بوده است.
امیرپور تلاش برای توسعه تحصیلات تکمیلی و تصویب و راه¬اندازی چند رشته گروه پزشکی و نیز اصلاح هرم هیات علمی و ارتقاء کیفیت آموزشی را از مهمترین اقدامات معاونت آموزش واحد عنوان کرده و افزود: واحد شبستر موفق شد در سال 93 تعداد 5 رشته در مقطع دکتری تخصصی را تصویب و در آن رشته¬ها، دانشجو جذب کند. این تلاش همچنان ادامه دارد و در حال حاضر تعداد 37 رشته در مقطع کارشناسی ارشد، 15 رشته در مقطع دکتری تخصصی، 6 رشته در مقطع کارشناسی و کاردانی در پورتال دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم به ثبت رسیده و در انتظار تصویب نهایی هستند. در حوزه پزشکی نیز تصویب رشته¬های علوم تغذیه و علوم آزمایشگاهی در مراحل پایانی خود است. با تشویق اعضای هیات علمی در مرتبه مربی به ادامه تحصیل و جذب هیات علمی با مدارک تحصیلی دکتری، هرم هیات علمی به نحو مطلوبی اصلاح گردید و نیز در سال 93 با تقویت دفتر نظارت و ارزیابی آموزشی و با کمک مدیران گروه¬های آموزشی کیفیت آموزشی به نسبت خیلی خوبی ارتقاء داشته است.
رئیس واحد شبستر خاطرنشان کرد: حوزه اداری و مالی واحد اقدامات بسیار خوبی را در جهت صرفه¬جویی، اصلاح روشهای خرید تجهیزات و تکریم دانشجویان انجام داده است. در طول سال 93 مبلغ 15 میلیارد ریال وام شهریه کوتاه مدت، 251 میلیون ریال وام شهریه میان مدت، 2500000000 ریال وام شهریه بلند مدت بعد از فراغت به دانشجویان پرداخت شده است. همچنین مبلغ 26 میلیون ریال وام مسکن، 120 میلیون ریال وام ازدواج و 24 میلیون ریال وام ضروری را دانشجویان پرداخت شده است.
سرپرست واحد شبستر پیگیری و ادامه طرح¬های درآمدزایی و ایجاد شرکت¬های دانش¬بنیان را از اولویت¬های کاری سال 94 واحد شبستر برشمرده و افزود: تا پایان سه ماهه اول سال با خرید دستگاه سی. ان. سی CNC، کارگاه قالب¬زنی واحد راه¬اندازی خواهد شد و نیز بر اساس توافقات انجام یافته خرداد ماه سال جاری در زمین 28 هکتاری در اراضی قلعه مراغوش تسوج نهال پسته غرس خواهد شد. در حوزه درآمدزایی اقدام برای اخذ مجوز و شروع عملیات ساختمانی ساخت 17 باب مغازه و تغییر کاربری طبقه همکف خوابگاه ولایت به تجاری و نیز ساخت بازار روز در مجتمع غیاث¬آباد واقع در ضلع شمالی پارک جنگلی میشو شروع شده و امیدواریم تا پایان سال به ثمر نشیند.
DSC-0021
وی با اشاره به این که تاسیس مرکز رشد و شرکت¬های دانش¬بنیان می¬تواند در کنار فعالیت¬های پژوهشی و علمی نقش موثری در درآمدزایی برای واحدها داشته باشند گفت: در سال 94 به محض تصویب و کسب مجوز، مرکز رشد در محل مشخص شده مستقر گردیده و فعالیت¬ خود را شروع خواهد کرد. به¬روزرسانی و استانداردسازی آزمایشگاه¬ها و کارگاه¬های واحد جهت ارائه خدمات به بیرون از دانشگاه، از دیگر طرح¬های درآمدزایی مصوب برای سال 94 است که با جدیت پیگری می¬شود. همچنین در شش ماهه نخست سال جشنواره “از ایده تا پدیده” با هدف جذب نخبگان و جمع¬آوری ایده¬های درآمدزایی و تشویق دانشجویان و صنعتگران به مشارکت در پژوهش¬های کاربردی و سرمایه¬گذاری در طرح¬های درآمدزایی برگزار خواهد شد.
امیرپور در ادامه تشریح برنامه¬های واحد شبستر در سال جاری افزود: انجام اقدامات لازم در جهت تبدیل وضعیت حداقل 10 عضو هیات علمی استادیار واجد شرایط به دانشیاری در طول سال 94 در راستای اصلاح هرم هیات علمی، پیگیری تصویب رشته¬های جدید و جذب دانشجو، توسعه فعالیت¬های کانون فارغ¬التحصیلان بعد از یک دوره رکود نسبی، توسعه خدمات دفتر مشاوره به سطح شهر، ساخت دو استخر پلی¬پوش برای ذخیره آب و راه¬اندازی سیستم آبیاری قطره¬ای دو قطعه از اراضی که درخت¬کاری شده است، بخشی دیگر از برنامه¬های واحد برای سال جاری است که انشاءا… محقق خواهند شد.
سرپرست واحد شبستر در خصوص برنامه¬های واحد برای جذب هیات علمی و اجرای طرح¬های فاخر فرهنگی در سال 94 گفت: با توجه به نسبت 1 به 25 در خصوص نسبت استاد به دانشجو به سبب وجود 190 نفر عضو هیات علمی فعلاً نیاز جدی برای جذب عضو هیات علمی احساس نمی¬شود و واحد شبستر از نسبت خیلی خوبی در خصوص استاد برخوردار است ولی با این حال بر اساس نیاز در برخی رشته¬های خاص از طریق فراخوان اقدام شده است که تعداد مورد تقاضای واحد در دو فراخوان قبلی و جدید 14 نفر بوده است. در مورد اجرای طرح¬های فاخر فرهنگی نیز مشورت¬هایی با اعضای هیات علمی که دل به فرهنگ اسلامی و اسلام عزیز سپرده¬اند و چهره¬های فرهنگی، قرآنی،  جانباز و آزاده به عمل آمده و پیشنهادهای ارزنده¬ای جمع¬آوری شده است که امیدواریم تا پایان سال بهترین¬ها انتخاب و اجرایی شود.
وی با اشاره به تشکیل مجمع عمومی و برگزاری انتخابات شورای مرکزی تشکل¬ های اسلامی سیاسی اساتید واحد در واپسین روزهای سال گذشته، شروع به فعالیت این تشکل را گامی مهم در راستای اسلامی کردن دانشگاه و ایجاد فضای بحث و گفت¬گو قلمداد کرده و گفت: به زودی شاهد تشکیل و شروع به فعالیت انجمن اسلامی دانشجویی با شرکت دانشجویان علاقه¬مند به نظام و انقلاب و رشد و توسعه دانشگاه نیز خواهیم بود و این نویدبخش دانشگاهی پویا و پرتحرک در سال جاری است.
DSC-0046_348b7
 واحد شبستر اکنون به پشتوانه ربع قرن تجربه، نزدیک به 5000 نفر دانشجو در مقاطع مختلف تحصیلی کاردانی،کارشناسی،کارشناسی ارشد،دکترای حرفه ای و دکترای تخصصی مشغول به تحصیل دارد، و در رتبه بندی دانشگاههای آزاد اسلامی، دارای درجه «بسیار بزرگ الف» بوده و در آستانه تبدیل شدن به رتبه دانشگاهی «جامع» است.
دانشگاه آزاد اسلامی شبستر دارای سه دانشکده مصوب «کشاورزی و دامپزشکی»، «علوم انسانی»، «فنی و مهندسی» فعال بوده و پرونده دانشکده¬های «هنر و معماری» و «علوم پایه» در شرف تصویب می¬باشد. این واحد دانشگاهی از سه مجتمع آموزشی، چندین مجتمع پژوهشی و تحقیقاتی ، دو باب کتابخانه تخصصی و آزمایشگاه¬های تخصصی بهره می¬برد که تجهیزات موجود در آن قابلیت رقابت با آزمایشگاه¬های مراکز آموزشی و تحقیقاتی معتبر در سطح کشور را دارد.
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 108 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۱۰۸
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دانشجو شنبه , ۲۹ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۱

خسته نباشید جناب دکتر امیرپور. ما قدردان زحمات شما هستیم.

استاد برق شنبه , ۲۹ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۰

خسته نباشی مرد روزهای سخت و طوفانی. همیشه سادگی و گشاده روییتن یک دنیا درس برای من وامثال من داشته است وامیدوارم همیشه سلامت و پیروز باشید.

م. بدر شنبه , ۲۹ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۳:۴۳

پیشرفت انشگاه شبستر صرفا با نیروهای متعهد داخل دانشگاه امثال آقای امیرپور و بومیهای دلسوز میسر است و همینکه این بزرگوار با ساده زیستی چند دهه خویش خط بطلان به ایده های تجملی بعضیها کشیده اند شاهکار است و نشان از عزت نفس نیروهای بومی دارد. درود بر مدیران بومی شهرستان.قابل توجه … هم باشد لطفا اگه بهشون بر نمیخورد.

از واحد صوفیان یکشنبه , ۳۰ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۷

کار را باید به کاردان سپرد، آقای دکتر امیرپور در دوره ریاست قبلی دانشگاه نشان دادند مدیریت همراه با صداقت و درستکاری به دور از تجمل گرایی باعث رشد و تعالی یک سیستم خواهد شد و یک ونیم سال وقفه ایجاد شده نشان داد که مدیریت همراه با تجمل و تشریفات به نابودی سیستم منجر خواهد شد انشااله واحد صوفیان نیز که در دو سال اخیر روند رو به نزولی را طی کرده و هیچ حرکت رو به پیشرفتی نداشته، با وجود مدیران دلسوزی همانند آقای دکتر امیر پور مسیر پیشرفت خود را دوباره بازیابد.

هم شهری یکشنبه , ۳۰ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۲

…… فقط دنبال آن هستند که مهره ها را طوری بچینند که افراد نالایق و مطیع جهت استفاده در….. دوره بعد را بکار بگیرند چه کار به کارایی و پیشرفت منطقه دارند.

سجاد یکشنبه , ۳۰ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۰

از شنیدن پیشرفتها به خود و شهرستانمان ومدیران بومی و مجربمان میبالیم. خسته نباشید در پناه حق.

از همکاران دانشگاه خامنه دوشنبه , ۳۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۳:۲۲

باسلام واحترام وعرض ارادت خدمت جناب آقای دکتر امیر پور در گرانبهای شهرستان شبستر
بادیدن نظرات شرم همه وجودمان را فرا گرفته بود وخواستیم عرض ادبی هم داشته باشیم خدمت سرور ارجمندم جناب دکتر…،ریئس سابق دانشگاه آزاد واحد…..
از روزی که جناب آقای…. از دانشگاه واحد…. پایشان را به بیرون گذاشتندو ریاست دانشگاه به یک مدیر غیر بومی سپرده شده ،نظم وانظباط در دانشگاه به زیر صفر رسیده ،نه از استاد خبری هست ونه از دانشجو. با نهایت تاسف 500 دانشجوی دانشگاه فرار را بر قرار از این دانشگاه ترجیح دادند.چه بگویم دلم پر از درد وخون است طولی نمیکشد که وضعیت دانشگاه به مانند کارخانه نساجی … میشود وبا بستن درهای آن بار دیگر یک بدبختی به کارنامه شهر …. افزوده می شود.نکته جالب توجه به اینکه ،در سال جاری ورودی بهمن دانشگاه …. تنها با پذیرش 5 دانشجو پرونده خود رابسته است
آری دانشگاهی بدون دانشجو
واستادی تنها باحضوریک دانشجو در کلاس درس.
جان کلام ،با تشریف فرمایی جناب احمدرضا بیضایی ریس دانشگاه خامنه ، دانشگاه ما هم نگون بخت شد وتمام اندوخته های چند ساله آقای دکتر هادیپور در عرض چند روز به دست مبارک جنا ب بیضایی عزیزبرباد رفت وبرگ زرینی به شهر ولایت زدند وافتخاری تاریخی کسب کردند.آری مدیری که در طول هفته تنها یک بار اون هم یک ساعت ،به دانشگاه سر بزند واز احوال استاد ودانشجو خبر نداشته باشد، وعین مثال معروف (بایک دست نمی توان دو هندونه برداشت ) آقایی که نمیتواند یک جا را داره کند مسول و رییس دو واحد دانشگاهی خامنه وترکمن چای میباشند پس تیجه اش این است انصراف 500 دانشجو در سال جاری.
گفتنی ها زیاد است مجال سخن گفتن کم ،عزیزان،این هم از افتخارات رییس جدید دانشگاه ماست حالا قضاوت را خودتان بکنید

مطلع دوشنبه , ۳۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۱

اتفاقا در تایید فرمایش عزیزمون از… باید بگویم مشکل ….با مدیران شهرستانی و امثال آقای … و … و حتی خود جناب …. صرفا جناحی است واینکه این عزیزان مثل بعضیها تملق و چاپلوس نیستن و این خاک را آقای ….بر سر واحد…..ریخت چون تاب دیدن خوشرویی و مردم داری ونفوذ آقای …. را هم که فامیلشان بود نداشت و من شهادت میدهم که ….. دیگر عمرا مثل آقای ….را ببیند. ایشان از صفر دانشگاه را احیا کردند بدون تملق و خم شدن دربرابر امثال آقای…. والبته شنیده ها حاکی از این است که شوراها تلاش دارند ایشان دوباره برگرددند ولی بقول فوتبالیا دستهای پشت پرده و تندروی شخصی که معلوم شده هویتش فعلا مانع تراشی میکند و افسوس بحال …. که حاضر از رییس غیربومی دوشغله بیاورد به واحد …. تا فکر خودش را بر کرسی نشاند و الته ترس از محبوبیت دیگران نیز مزید بر علت است.امید که پبیش از تبدیل شدن به نساجی دیگر بیدار شود جاب … شناس.

از كاركنان دانشگاه دوشنبه , ۳۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۹:۰۹

با سلام
ضمن تشكر از دكتر امير پور و تلاشهاي شبانه روزي ايشان كه باعث شكوفايي دانشگاه آزاد شبستر شده است در تاييد مطلب همكار دانشگاه خامنه و مطلع بايد بگويم كه تلاشهايي براي بازگرداندن دكتر … انجام شده اما گويا آقاي …….. به غيربومي بيشتر از بومي ارادت دارند و مي خواهند شاهد بسته شدن دانشگاه … همانند نساجي … شوند. با وجود آدم با لياقت و مدبري مثل دكتر ….كه واقعا براي واحد …. تلاش كرده و آن را از مرز ورشكستگي نجات داده بودند و باعث جذب دانشجو شده بودند چه نياز به رييس غير بومي؟؟؟؟؟ جاي بسي تعجب دارد كه در عرض يك ترم تعداد دانشجو چرا بايد به نصف برسد؟ براي ما جاي سوال است كه اين همه دانشجو چه شده اند ؟؟؟؟؟؟؟؟

قدیر دوشنبه , ۳۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۷

ضمن خسته نباشید به کادر بومی و زحمتکش واحدشبستر عقیده دارم که حتی درشرایط مساوی هم باز باید بومیها در اولویت باشند چون بش از غیر بومی ها بهشهر و شهرستانشان تعصب دارند و بعد از اتمام حتی اجباری مسولیتشان هم با اخم وتخم ساکشان را بر نمیدارند مثل غیر بومیها بروند و درشهرستانهستند و یاور اموراتند. واین بزرگترین امتیاز نیروهای بومی در مقایسه با مدیران غیر بومی و تحمیلی و پروازی است.موفق باشید.

همکار واحد خامنه دوشنبه , ۳۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۹

تشکر و قدردانی ویژه داریم از دکتر امیرپور مرد خستگی ناپذیر عرصه های تلاش
فقط خواستم یادآوری کنم پرداختن به مشکلات واحد .. منظور نظر این خبر نیست و دوستان عزیز که دل پری دارند می توانند در واحد … حضور یافته و از نزدیک خرابیهای بسیاری را که مدیریت قبلی واحد به بار آوردند ببینند. من از مردم عادی سطح شهر انتظار ندارم مشکلات ما را آن طور که هست درک کنند اما همکاران دانشگاهی می دانند رسالت دانشگاه آزاد چیست. ما دانشگاه آزادی بوده ، هستیم و خواهیم بود اما سرپا نگهداشتن واحد به چه قیمتی؟ بهتره تشریف ببرید به ستاد هماهنگی استان و آمار سرسام آور تخلفات اداری و آموزشی واحد … در مدیریت قبلی را از آنجا جویا شوید . منزوی ساختن افراد درستکار و بکارگیری عده ای تابع محض دستور در جهت اهداف تباه و خلاف کمترین اقدام در مدیریت قبلی بود طوری که انتخاب واحد از اول ترم تا آخر ترم باز بود و هرکسی هرموقع دلش خواست می توانست انتخاب واحد کرده و هر طور که مایل بود امتحان دهد هر موقعی که عشقش کشید.
امیدوارم دوستان با دید باز به موضوع نگاه کنند و از اظهار نظرهای مغرضانه ، هدفدار و سطحی جدا خودداری نمایند

از همکاران دانشگاه خامنه دوشنبه , ۳۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۱:۱۵

جناب همکار عزیز کدام درستکار ؟درستکاری که در طول یک ماه 3 بار به واحدش سر بزند درستکار است ؟ درستکار شما تو این مدت حضورشان کدام گلی رابه سر مبارک ماوشما زده اند؟ به غیر ازفراری دادن 500 دانشجو؟آیا تاوان این ضرر وزیان دانشگاه را چه کسی جبران خواهد کرد؟ آیا درستکار به این میگویید رییس جدید یک نفر را با خودش بیاورد وببرد وحقوق مفتی بدهد ویا اینکه در طول مسیر … -…. به رییس قوخما قوخما بگوید.علی ایحال با یک حساب سر انگشتی دو دوتا ،در آمد این واحد درطول دو ترم به طور میانگین به ازای هر دانشجو از یک میلیون تومان برای 850 دانشجو نزدیک به دو میلیارد درآمد عاید دانشگاه میشد؟حالا درآمد این دانشگاه در ورودی های بهمن سالجاری با پذیرش تنها 5 دانشجو پنج میلیون میشود حالا برای زنده نگاه داشتن دانشگاه با 5 میلیون تومان افتخار میکنید؟ وده سوال بی پاسخ دیگر…..

hamkar2 دوشنبه , ۳۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۳

این همکار اخیرکه البته ایشان بخاطر برخی ….. منزوی بودند در مدیریت سابق چهره شان برای همه ما اهالی … و همکاران آشکاره و نیاز نیست بیش از این درباره شان مطلب گفت و ما همه بصداقت پاکی مردم داری و سعه صدر بی نظیر جناب … ایمان داریم و بازگشت ایشان برای باردیگر به این واحد آرزوی ماست چون اینبار که بدست آقای …و این همکار مشهور که یارغارشان هستند اینجا ورشکست شود حتی نعوذبالله خود خداهم نمیتوند نجات دهد چون قبول واحد ورشکست و ایستادن دربرابر زیاده خواهی وسهم خواهی آقای … و دونفر مدنظر ستاد استان که اهالی ستاد اتخاباتی آقای … هستند تنها کار دکتر…. بود ولاغیر وما جرات و جربزه یک مدیر بومی را فقط در زمان ایشان دیدیم ولی اکنون با جذب فقط5نفر در ترم جاری کارمدیریت فعلی که البته حضورفیزیکی هم ندارند وصرفا کنترل از راه دور هستند فقط و فقط خم شدن و سواری دادن به آنهایی است که با سه نقطه گفتم و همه ما بوضوح میبینیم و کور نیستیم که حاضرند سواری بدهند و به هر قیمت بمانند.کار بجایی رسیده که میروند از استان بالادستشان را می آورند تا با جمع کردن و قولهای صدتایک قاز همکاران را قانع کنند که بذارید بماند واین اوج ذلت یک مدیر است و باید بحال چنین مدیران پروازی افسوس خورد و بنشینید وشاهد گل گرفتن این واحد باشید بخاطر فقط خودخواهی و جناح بازی آقای …

همکار دوشنبه , ۳۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۱:۵۱

در جواب همکار واحد …: کل سیستم آموزش ما به آن سمت رفته ،اگر به دنبال رسالت دانشگاه باشی باید ببینی کجای سیستم درست کار میکنه که دانشگاه خامنه کجاش باشه

اموزش دوشنبه , ۳۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۱:۵۸

درباره ی همکار مشهوری که به دروغ قصد تخریب استاد… را دارند باید به این نکات ظریف اشاره کنم که

1. اقای … یکتنه و با دست خالی و با خزانه ی خالی این واحد را گرفت با 200 نفر دانشجو و 300 ملیون بدهی و وقتی رفت 1000نفر دانشجو و 650 ملیون پول درمالی و تسویه ی بدهی ها و جذب اکثریت دانشجویان بومی شهرستان رفت.
2. اقای … بخاطر اینکه ماها که شما همکار مشهورهم جزومان بودید بتوانیم پس از مدت ها یک حقوق متوسط بگیریم خودرا بزحمت انداخت و معاون و دفتردار و ااابدارچی از بیرون نیاورد تا هزینه بردوش دانشگاه نباشد و الان که حقوق میگیریم من و شما مدیون ایشانیم چون بعدازایشان دانشجویی به اینجا سر نمیزند.
3. جای تاسف است که بخاطر خودشیرینی به اقای … دوماه پیش سه برابر حقوقتان پاداش غیرقانونی گرفتید و الان بخاطر منافع شخصی وجدانتان را زیر پا میگذارید اما هنر اقای … این بود که بخاطر ماندن باج نمیداد.
4. جهت اطلاع باید بگویم این ما همکاران بودیم که پس از دیدن تجملگرایی و عدم حضور و سومدیریت اقایی که شما بخاطرش یک نیروی بومییه بادل و جرات را تخریب میکنید ،رفتیم سراغ شوراها و دست به دامانشان شدیم تا بار دیگر استاد… را به این واحد دوباره درمرزورشکستگی برگردانند. تعجب میکنم چرا برای باردوم میخواهید نقش اصلی را درورشکستگیه واحد دوباره بازی کنید. انصاف غیرازاین است که شما بیان داشتید.

خامنه دوشنبه , ۳۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۷

باید قبول کنیم چه بخواهیم چه نخواهیم چه زمان .. چه زمان… دانشگاه آزاد ورشکست شده و محکوم به وضعیت نساجی است و هیچ راه چاره ای برایش نیست و مرکز دانشگاه آزاد باید هر چه سریعتر تکلیفش را روشن کند چون هیچ امیدی به آینده اش نیست

دانشجوی حقوق دانشگاه خامنه دوشنبه , ۳۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۴

باسلام از ریاست محترم دانشگاه و همکاران در دانه آن مقام سوالی داشتم،مبنی بر اینکه آیا این دانشگاه قصد آوردن رشته کارشناسی ارشد را ندارد؟ یا اینکه این رییس کلا برای برای بستن در دانشگاه به این شهر تشریف فرما شده اند؟

ناشناس سه شنبه , ۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰:۰۰

به جرئت می گویم فردی مثل ایشان انسان و مردمی و کار دان و لایق ندیده ام ,15 سال پیش که معلم ادبیات در دبیرستان رضا خورشیدی دیزج خلیل بودند و حال که رئیس دانشگاه آزاد شبستر هستند ذره ای در روحیه و منششان فرق نکرده است ,ویادی بشود از استاد فقید مردی ساده زیست انسانی والا مرحوم دکتر علی لک
پیش من هرگز کسی در روزگار
محترم تر نیست از آموزگار
شرط بود با همه یک رو شدن
درد بشر دیدن و دارو شدن
به آب و خاک جهان دل منه که خانه عمر
بسان خرمن آتش گرفته بر باد است

سعید سه شنبه , ۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰:۲۱

ضمن خداقوت به محضر استاد همه مان دکتر امیرپور و آرزوی موفقیت روز افزون برایشان باید بعنوان کسی که از اوایل تاسیس واحد … در آن بوده ام و از نزدیک با مدیرانش کار کرده ام ، به جرات میگویم تابحال مدیری شایسته ، جوان ، مردمدار و خوش فکر و در عین حال خاکی چون دکتر… ندیده ام و ایشان دیوارهای آهنی دانشجو به … نمی آید را شکستند و جالب اینکه مثل دکتر امیرپور عزیز درشان بروی دانشجویان و خلق الله همیشه باز بود نه دفتر داری و نه خدمه ای چنان که اکنون مد شده و میبینیم.ایشان تسلط کامل به آموزش داشتند و بنوعی در کارشان خبره بودند و اهل دادوستدهای معمول مدیران میز طلب نبودند و همیشه سخن دکترجاسبی راگوشزد میکردند که دانشجویان ولی نعمت ماهستند و در پاسخ …محترم همینبس که ایشانخوب میدانند چون همه ایشان را میشناسیم ومیدانند که دکتر … ورشکست و بی پول گرفتند و چنان تحویل دادند که الان آیندگان از … هرچقد ر هم با تجمل و ریخت و پاش خرج راننده اختصاصی و دوستان تبریزی و دونفر کارانه بگیر……. و بدون جذب دانشجو فعلا دارن چوب حراج به اندوخته های آقای… میزنند و در تایید آقای ..همین بس که ما دربدر دنبالشانیم با تمام مسولان شهر تا برگردند و ایشان در دل مردم جایگاه خاصی دارند البته آقای… میترسید که ایشان هم کاندیدا شود و با …. کرد آنچه باید میکرد و الان همش در اینور و آن ور دنبال پایین آوردن قیمت … آنست وانگار نه انگار که این غیر بومی را ایشان بدامن ما گذاشته اند. حیف که قدر نیروهای شهرستانی و خاکی را نمیدانیم.

جوانی تحصیل کرده اما بی شغل سه شنبه , ۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰:۲۸

جناب … تنها شخصی بودند که تقریبا میدان را برای شهرستانیهای فوق لیسانس و یا بالاتر جهت تدریس چه در دوره ای که صوفیان بودند و چه در خامنه باز گذاشتند و دست .. را که مثل خوره افتادن بجان دانشگاههای شهرستان مخصوصا از .. کوتاه کردند و تعصب عجیبی به شهرستانیها دارند ولی مشکل اینجاست که
همیشه مرغ همسایه غاز است متاسفانه و اکنون هم بازار غازچرانی رونق دارد بخاطر مقاصد شخصی شخصی که همه زش بنوعی در این جابجاییهای بی مورد انتخاباتی دلخورند.

دانشجو سه شنبه , ۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۸:۱۴

با سلام خدمت همه دوستان.و خدمت استاد عزیزمان دکتر …به عرض همه دوستان برسانم که ما از بهمن ماه هر روز پول اژانس داده وجهت حضور در کلاس به دانشگاه میرویم واز انجایی که کسی حوصله پاسخگویی ندارد خانم ……. شده رییس دانشگاه وخیلی بی ادبانه و دور از انسانیت با دانشجو برخورد میکند طوری که دانشجوها 2ساعت در سالن منتظر میمانند ولی هرگز سوال نمیکنند که کلاس تشکیل میشود یا نه.جالب اینجاست که هنوز بعضی استاد ها رو نمیشناسیم که حداقل بدانیم در دانشگاه حضور دارند یا نه.و هر روز کارمان شده علافی و رفت و برگشت.

همکار واحد ... سه شنبه , ۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۸:۴۲

ما ایرانیها بیشتر بر احساسمان تکیه داریم نه منطق . در مورد واحد .. هم نظر اکثریت دوستان از روی احساس است . بهتر است کمی فکر کنیم بعد اظهار نظر کنیم. دانشگاه آزاد هم مانند سایر ادارات و ارگانها سلسله مراتب دارد و بوروکراسی اداری باید تمام و کمال اجرا شود . حال اگر دستوری از طرف ستاد هماهنگی استان می رسید و مدیریت قبلی از آن تمرد میکرد نام این جربزه و عرضه نیست ، تخلف است که ما از این عرضه ها نداریم. رئیس واحد نماینده ردیس ستاد هماهنگی استان در واحد است و اگر قرار بر این باشد که هر کسی خودسرانه اقدام نماید فاتحه دانشگاه آزاد خوانده است ! کسی نیست بپرسد این دانشجوی بیسوادی که با آن وضع آموزش و امتحان از دانشگاه فارغ التحصیل میشد تکلیف اش چیست؟ مگر ما طرفدار عدالت نیستیم؟ پس چرا از روی عدل مدیریت قبلی و مدیریت حاضر در مورد آنها قضاوت نمی کنیم؟ در مدیریت قبلی عدالت زیر صفر بود. عده کثیری از دانشجویان نه در کلاس حاضر می شدند نه در جلسه امتحان اما همگی معدل الف داشتند . در مورد کارکنان هم همین طور است . 5 نفر از کارکنان حقوق کامل و پاداش و کارانه می گرفتند و بقیه کارکنان چون موافق این رویه نبودند ماهی سیصد چهارصدهزار تومان می گرفتند . کجای این عدالت است؟ چه ظلمها که در حق اعضای هیئت علمی روا داشته شد. اما حالا چه ؟
آیا هدف وسیله را توجیه می کند؟ آیا چون در سایر واحدها هم خلاف اداری آموزشی انجام می گیرد ما هم باید خلاف کنیم؟ قبلا هم عرض کردم دوستانی که علاقمند هستند از چند و چون ماجرا اطلاع کامل داشته باشند تشریف بیاورند واحد و از نزدیک خرابیهای ببار آمده در مدیریت قبلی را مشاهده نمایند.

حاضرجواب سه شنبه , ۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۸

منفیاتو بشمر …100تا …200 تا….300تا….قابل تامله…نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ناشناس سه شنبه , ۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۱

در جواب همكار .. كه از احساس سخن مي گويد. شما از جمله كساني بوديد كه وضع دانشگاه … را در زمان آقاي …. به ورشكستگي كشيديد. اگر در زمان آقاي …. حقوق كمتري مي گرفتيت حتما لياقت نداشتيد و كم كاري مي كرديد.

مطلع 2 سه شنبه , ۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۸

بقول فردوسی پورای همکار نمای کارانه بگیر پاسخشمارا کمی بالار دانشجو و دانشجوی حقوق وآموزش داده اند و دیگر نیازی به پاسخ مجدد نیست بزودی منتظر خبرهای خوش باشید و باز چرخش 180 درجه ای تان را خواهیم دید اما دیگر همه شمارا مثل آن… پیشانی سفید شناخته اند و بی اسم هم بنویسید مشخص است چهره ونامتان و البته منبع کارانه و اضافه کار تشویقی دهن پرکنتان.عدالت این است که رییس پروازی ماهی سه روز مشرف بشن و با خودشون دونفر بیارن از ….و…. و از بیت امال بدون حکم کارگزینی بهشون مساعده 7میلیونی بدن و حقوق کامل برا 3 روز حضورشون بگیرن و وقتی در دانشگاه رابستن کیفشونو بردارن ودستاشونو بزنن بهم بگن خداحافظ شهر…و شما هم که مسافر دیار غربتید وهمه میشناسند که دوست دارین بعد از رفتنتون همه بدبخت بشن .خواهشا از عدالت دم نزنین و گرنه مشکلات اداری دوران متصدی گریتان و حضور برخی جریانهای خط و ربط دار را مستندا فاش میکنیم تا در واحد بدتر از این نتوانید سرتان را بلند کنید. عدالت را اگر با مترشما بسنجیم باید از جزایر قناری سر دربیاریم .ضمنا بجای رفتن در لاک کامپیوترتان از بدو ورود اگه فرصت داشتین بدانشجویان علافی که هنوز کلاس و تکلیف آموزشیشان و استادشان مشخص نیست برسید و شب با اون لپ تابتون این تفاسیر خاص از آنچه میگویید را یادداشت کنید.مردم همه را میشناسند . ادب و خاکی بودن … و نیروهای شهرستانی را حتی اگر صدکارانه هم دهند با این مدیران بظاهر عادلتان عوض نمیکنیم.

متعصب سه شنبه , ۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۲

اقاي منطقي منطق شماحكم ميكندطرفداركسي باشيدكه امده جلوي پيشرفت يكي ارشهرهاي منطقه رابگيردوباعث بيكاري گروهي شود.امثال شماها فرق خوب وبدرانميدانيدچطوربه خوداجازه قضاوت ميدهيد.دكتر…2يا3نفرمخالف مثل شماداشته باشدهزاران پشتيبان امثال ماها داردازسايه سرايشان خامنه…

جواب خانم یا اقای منطقی سه شنبه , ۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۳

درپاسخ همکار … باید بگویم که بخاطر منافع ششخصی و حمایت از رییس پروازی و کنترل از راه دور به ایرانیان تهمت نزنید و وقتی نام ایرانیان را مینویسی مودب باش. منطق ما ایرانیان خهان را به زانو دراورده نه احساس ما…

پ. ص سه شنبه , ۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۴

درباره جناب دکتر امیرپور که هرچه بگوییم کم است واقعا چندین سال در کلاس هاشون حضور داشتم و رفتار و اخلاق و تواضع و ادب ایشان زبانزد است . درمورد آقای …هم باید بگم که ایشالله جناب ….همچون دکتر امیرپور بار دیگر به دانشگاه برمیگردن و باعث خوشحالی خیلی از اهالی فرهنگ و ادب میشن و بسیاری از آدم های دو رو همچون آن همکار … که هر روز رنگی جدید عوض میکنن رو میشود . البته خیلی وقته رو شده . البته من از دانشجوهای حاضر در جلسه تودیع معارفه ایشان بودم . آقای … مثل همیشه خنده بر لب و با چهره ای بسیار شاد سخنرانی کردند و آن چند بیت که در آخر فرمایشات خود سرودند واقعا زیبا و جالب بود. امیدوارم همیشه و در همه حال موفق و پیروز و در تمام مراحل زندگی سربلند باشند.

همکار واحد خامنه سه شنبه , ۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۷

عزیزان توجه فرمایند قصد ما توجیه موضوعی یا تخریب شخصیتی کسی نیست فقط و فقط در مورد موضوعی بحث و تبادل نظر می کنیم. در مدیریتهای گذشته هر اتفاقی افتاده و هر نوع مدیریت شده به گذشته مربوط است و در موقع لزوم به سوالات مطرح شده جواب جامع و کاملی داده خواهد شد . بحث ما سر موضوع حاضر است که مدیریت فعلی دانشگاه چه نقاط ضعفی دارد که همه متفق القول شده اید که در واحد حاضر نیست یا کسی را همراه میاورد یا نه . صلاح مملکت خویش خسروان دانند . الانم مسئولیت و سرپرستی واحد با دکتر… است و هنوز دوران تصدی این پست برای ایشان در سمت ریاست واحد به اتمام نرسیده که بتوان در مورد عملکرد ایشان نظر قطعی داد . ضمنا تمامی کارهای ایشان در کانال قانونی دانشگاه جریان دارد و اگر موضوعی قابل رسیدگی باشد از طریق سلسله مراتب انجام خواهد شد و فکر نکنم نظردهندگان مغرض در مقامی باشند که در مورد سیاستهای مدیریتی مدیری که برگزیده شده نظر کارشناسی دهند .
دانشگاه و هر مجموعه علمی و فرهنگی تا زمانی که در چارچوب قانون باشد حق حیات دارد و اگر برخلاف قوانین عمل کرد تخته شدن اش بهتر است . ما کی میخواهیم قاونو مداری را یاد بگیریم ؟!
وقتی صحبت از عدالت می کنم یعنی همه دانشجویان و اساتید و کارکنان در نظر مدیر مجموعه یکسان باشد و اگر همکاری از مسئولیتی که داشته خلع شده به دلیل تخلف کلانی بوده که انجام داده و اگر مسئولیتی به همکاری سپرده شده بدلیل عملکرد آن همکار و حسن اطمینان مدیریت است.

ناشناس سه شنبه , ۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۷

همكار محترم… كه مي گويي كارهاي رياست فعلي قانوني هست!!! مفهوم قانوني بودن را فهميديم. آوردن كارمند اخراجي قانوني است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خامنلو سه شنبه , ۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۹

همكارمحترم چراراه دوربريم مثال بارزبي برنامگي دانشگاه الان خودشماهستيدكه به جاي انجام وظايف نشستي پشت كامپيوتروجواب اين وان رامينوسي واخرماه هم پول يامفت ميگيري اخه تاكي حمايت الكي كردن وتاكي كتمان حقيقت.من درزمان دكتر..هرموقع درمقام دانشجوبراي حل مشكل خويش به دفتررياست مراجعه ميكردم پاسخگوبودن اما الان هرموقع براي ديدن رييس جديد مراجعه ميكنم خبري ازايشان نيست وكارمندهمچين رييسي هم ميشويدشما

ناشناس سه شنبه , ۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۷

همكارواحدخامنه دريك كلام شمابرو ازبيكاري كشكتوبساب

همکار سه شنبه , ۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۴

خانم ….و…دست شما رو شده است اگر قرار بود دکتر …با تتمیع مفتی و کارانه واضفه کار مفتی نظر شمادونفر را جلب میکرد که الان محبوب ما دانشگاهیان … نبود و میشد همین .. کنترل از راه دور. پس بفرمایید بکار دانشجویان برسید و بیش از این ضایع بازی در نیاورید.

متعصب به خامنه سه شنبه , ۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۴

باید به صراحت بگویم .. شهر ریشه داری است و همیشه مدیران ریشه دار در قلب اهالی اش ماندگجارند و من به جرات میگویم تا کنون دو مدیر جسور و کاردان به خامنه آمده اند و تحول ایجاد کرده اند یکی مهندس موسویان که بافت شهر را برای اولین بار متحول کرد ویکی هم دکتر هادی پور که واقعا دهن کسانی را که میگفتند واحد خامنه برحمت خدارفته است را در عمل بست ونشان داد چنین نیست و ایشان در بین مردم شهرمان ماندگار ومحبوبند و این از اقبال مردم ومسولان شهر معلوم است و بزرگترین خدمتشان حداقل به آن همکار منفی باف .. این است که خزانه واحد را تا چند صباحی پر کرده اند تا ایشان در کمال بیکاری و با جذب 5نفر دانشجو دغدغه مالی نداشته باشند و بجای کار بشینند قصه صدمن یک قاز بنویسن.

فاطمه. م سه شنبه , ۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۸

آره دیگه .. یا فقط در حال وبگردی هستن یا حرف و جوک تعریف کردن و یا حرف زدن با تلفن با دوستان و آشنایان و تعریف خاطرات. وقتی هم میخان با ارباب رجوع همکلام بشن مثل مار افعی نیششون میزنن که طفلک ارباب رجوع نتونه نفس بکشه . اینقدر وقت تلف میکنن تا وقت رفتنشون بشه .باز فردا روز از نو روزی از نو. بعد هم میرن خونه میگن کلی کار کردیم کلی حرف شنیدیم اعصاب نداریم .کاری باهامون نداشته باشید.
امیدواریم که حقوقی که میگیرین واقعا حلال باشه . چون خیلیاشون با پارتی رفتن سر کار.

همکار واحد خامنه سه شنبه , ۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۲

نوع قضاوت شما دوستان بزرگوار کمی خنده داره . اگه بحث بیکاری باشه شما منو به چیزی متهم می کنید که خود به آن متهم اید . در ثانی ، شما از کجا می دانید که من کجا و در چه شرایطی ام که اینگونه عجولانه قضاوت می کنید؟؟؟ شاید من مرخصی دارم. پس تردیدی نیست که در مورد مدیریت جدید هم چقدر عجولانه قضاوت می کنید.
من نظرم را گفتم و از اظهار مشخصاتم هیچ ابایی ندارم. باز اگر کسی به دانشگاه مراجعه کند من در خدمت شان هستم و حضوری بهتر می توانم عزیزان را در متن موضوع قرار دهم.
و دوست عزیزی که کاسه داغتر از آش شدی ، بسم الله ؛ شروع کنید . هر کاری از دستتون بر میاد انجام بدین که تعصباتتون حفظ بشه .
خدایا بر دانش و بینش و تواضع ما بیفزای و یاری کن تا کورکورانه از هیچ عقیده ای تبعیت نکنیم

گوهرشناس سه شنبه , ۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۵

سلام.من سواد سیاسی ندارم.لطفا منو راهنمایی کنید چون واقعا سردر گمم…. کارشان رسیدگی به مشکلات منطقه هست یا نه وفقط باید در ….. تصویب کنن؟
اگر جواب اینه که کارشان رسیدگی به مشکلات منطقه نیست…پس چرا با دخالتهاشون اینهمه آسیب زدن…خصوصا به دانشگاهها.واگر باید دخالت کنن فکر کنم مهمتر از 20… واحتمالا حق از بین رفته یک نفر….. آینده نامعلوم کارمندای دانشگاه آزاد ودانشجوهای سردرگمه.که اینهمه خسارت دیدن ونتیجه از تحصیل نگرفتن.از دکتر امیرپور تشکر میکنم ودر مورد دکتر ….. باید بگم….ایشان نابغه بی نظیر این منطقه هستن وتوانایی مدیریت یک استان رو هم دارن چه برسه به دانشگاه….اما در مورد تخلفات…. زمانی میتوانیم توقع داشته باشیم مدیری خلاف نکند که قوانین مارا اشخاصی لایق قانون گزاری کنند.مطابق واقعیات.وقتی چنین نیست…پس امثال دکتر.. باید برای حل مشکلات لاینحل دست به خلاقیت بزنن…حالا اسمشو هر چی دوس دارید بذارید.باز تکرار میکنم…نابغه بی بدیل منطقه…

خامنلو سه شنبه , ۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۱

احسنت دوستان اين همكار گرامي را سرجايش نشانديد.خوبه كم نياوردن وميگن مرخصي هستنددرصورتيكه خونه مشغلشون بيشتره ووقت نوشتن اين اراجيف راندارن.پس لازم نيست ردگم كني كارمندگرامي.اميدوارم خداجواب اينهمه ظلم كه درحق دكتر….و….. شده راخودش بدهد

همکار واحد خامنه سه شنبه , ۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۹

نرود میخ آهنین در سنگ ….

… ومن الله التوفیق

خامنلو سه شنبه , ۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۱

يكي ازاين سنگهاكه توش ميخ نميره حتما شمايي.شماكهخودت اهل خامنه اي ديگه چرا؟تاسف انگيزه

ح...ع سه شنبه , ۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۷

همکارا خسته نباشید خودباخته ی واحد ..رفت با کنترل از راه دور هماهنگ بشه که اینبار بخاطر خوش خدمتیش سهم کارانشو زیاد کنه وقتی از ترکمن .. فرصت امدن سه روز به واحد را به دست اورند.

هنرمندکچکار سه شنبه , ۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۴

همکار واحد خامنه .من شما رو نمیشناسم اما سیستم دانشگاه آزادو خیلی خوب میشناسم.آن دنیای پر از عدالت ونظم وقانونی که شما وما آرزوشو داریم انشاا…با ظهور امام زمان محقق خواهد شد.اگه بخواهیم مدینه فاضله ای رو که شما تصور کردید وایجاد کنیم باید دانشگاه آزاد کلا جمع بشه ویا فقط در مراکز استانی واجد شرایط وجود داشته باشه …چه برسه به.. وشهرستهای کوچکتر.نظر شما محترم اما انقلاب ایران وانتخابات مهم کشور با تکیه به رای اکثریت اعتبار پیدا کردن.ایکاش این قانون واسه دانشگاه آزاد هم بود.آقای ..با همه نقاط ضعف وقوت مورد تایید ومطلوب اکثریته…چرا اینقدر دشمن تراشی میکنی؟ چه نفعی از این قضیه میبری؟در آینده شمارو از مسببین بسته شدن دانشگاه … میبینن.چون اون عدالتی که شما ازش دم میزنی آخرش به اونجا ختم خواهد شد.امیدوارم میخ نظرات دوستان در گچ مغز شما فرو برود…

محمد سه شنبه , ۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۳:۴۶

اینقدر دوستان از وضع خامنه و روسای قدیم و جدیدش گفتند خبری از صوفیان نیست . بگید ببینیم اونجا وضعش چطوره ؟ روسای قدیم و جدید اونجا چطورن؟آیا واحد صوفیان لالا کرده که چیزی ازش نمیگن ؟ چون نه خبری ازش میزارید نه چیزی نکنه اونم درش تخته شده؟

ناشناس چهارشنبه , ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۶:۴۶

تقریبا تخته ها آمادس….منتظر کوبیده شدن میخ نهاییه….که تا چند ماه دیگه صداش بگوشتون خواهد رسید

همکار دانشگاهی چهارشنبه , ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۹:۲۹

تبریک میگیم به جناب آقای دکتر امیرپور ، مدیر پرتلاش و دلسوز واحد شبستر
از شنیدن اخبار مربوط به دانشگاه آزاد اسلامی واحد شبستر بی نهایت خوشحال شدم که تا این حد پیشرفت کرده
از همکار واحد خامنه سوالی داشتم . شما که می فرمائین هیچ ابایی از معرفی خود ندارین لطف کنین خودتون رو معرفی کنین چون قراره به توصیه شما امروز بیائیم و شما خرابیها رو نشونمون بدین . زشته یه وقت بیائیم اونجا و شما رو زیارت نکنیم . یا یه شماره تماسی بذارین که با هم هماهنگ کنیم. خیلی مشتاقم خرابیها رو ببینم . اگه هیچکدوم اینا میسر نبود لطف کنین پست شریفتون رو بفرمائین . از قرار معلوم از خیلی از کارای انجام شده اطلاع دارین
عدم پاسخگویی به سوال من نشانه رد ادعای شماس . بی صبرانه منتظر خبرتون ام

صرفا نظر چهارشنبه , ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۹:۳۸

اوپورتونیسم (OPPURTUNISME)

اوپورتونیسم به معنی فرصت طلبی است که اصطلاح مناسب­تر آن «ابن الوقتی» است. معنی وسیع­تر اوپورتونیسم پایبند نبودن به یک عقیده و خط مشی سیاسی و اجتماعی است .
«اوپورتونیست» که همان معنی فرصت طلب و ابن­الوقت را می­دهد به کسانی اطلاق می­شود که برای حفظ منافع خود به اصطلاح معروف «نان را به نرخ روز می­خورند» و خود را با هر شرایطی تطبیق می­دهند. اوپورتونیست­ها همیشه طرفدار نظام حاکم یا حزب و گروهی هستند که در موضع نیرومندتری قرار دارند.

جوانی تحصیل کرده اما بی شغل چهارشنبه , ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۹:۴۳

همکارجان قاچانی قومازلارکی.خخخ شاید قورخودان کی دونن تابلو تانیندی آقی کنترل لز راه دوردان تلفنی مرخصی آلوب گدوب آپارتمانین تمیزلیه.

بیلگی چهارشنبه , ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۹:۴۷

گئجه تا صوبحه اچیلینجاخ ملدیم بولمدیز هئچ
اورگین قانینی گوزدن الدیم بولمدیز هئچ
گون چیخان واخدا یغیشدیز بیر اغاج کولگه سینه
اویدوز اولده اورکدن قارا بایقوش سسینه
اویانان اولمادی بیر کیمسه آغاج شیهه سینه
نه یوخو ؟ لش لشین اوسته قالادیم بیلمدیز هئچ
قوللاریزدان یاپیشیب سیلکلدیم بولمدیز هئچ
اوزگه بیر ائلجه بولنلر کوکوزی قازدیردی
سئچدی املیکلریزی آیری یولا ازدیردی
ائوز دیلینده سیزه ائوز ایستدگین یازدیردی
آغلادیم من ائوزوزه یاش چیله دیم بولمدیز هئچ
قوللاریزدان یاپیشیب سیلکلدیم بولمدیز هئچ
سارالیب سولدولا سینه مده بوتون آرزولاریم
بارماغیم دویدو دیلیم سوسدو دیله گلدی تاریم
قیشقیران بیر منیدیم بیرده منیم یازقیلاریم
من چیغیردیم ائوزوزه یاش چیلدیم بولمدیز هئچ
قوللاریزدان یاپیشیب سیلکلدیم بولمدیز هئچ
ایندی دای کد داغیلیب باغ پوزولان واخدی اویان !!!
گوزله ییردیم بو مین ایللیگ یوخودان بلکه دویان
یوخودایدیز سیزی آچدیم بلدیم بولمدیز هئچ
قوللاریزدان یاپیشیب سیلکلدیم بولمدیز هئچ
آیری بیر کوکده بیتن گونن اصالت چورودو
ایندی ساتقینلاریمیز هر کوچه ده مین سورودو
کالج اولدی یاساق اولکه نی نیسگیل بورودو
صور اسرافیلی مین یول پولدیم بولمدیز هئچ
قوللاریزدان یاپیشیب سیلکلدیم بولمدیز هئچ

بیلگی چهارشنبه , ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۶

هاوالار تك اوره گیم دولغوندور

قورویان داغلارا یاغماق دیله ییر

سئل اولوب ظالیم ائوین ییخماقا آخماق دیله ییر

ایلدیریم تك گئجه باغرین یارا شاخماق دیله ییر

آچین آققیشقالاری!!!

منه یوخ……

قفس غمده قناریلره بیر رحم ائله یین

بیر گولون سولماسینا سولمامیشام

قلبیمین دولماسینا دولمامیشام

قورخورام توستو وورا گول خانامی

آچین آققیشقالاری

بیر گوروم اولكه م آرا بیرلشن ائللر نئجه اولوب؟!

كوچه لرده یوموروق توسپورو بایراق اولان اللر نئجه اولوب؟!

بیزیم ائللر نئجه اولوب؟!

همشهری چهارشنبه , ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۵

با احترام به نظر دوستان عزیز و تبریک صمیمانه به جناب آقای دکتر امیرپور و پرسنل زحمتکش واحد شبستر و تشکر از زحمات بی دریغ همه عزیزانی که احساس مسئولیت می کنند در هر جای ایران علی الخصوص دانشگاه آزاد
در مورد واحد خامنه حرف و حدیث زیاده و نمیشه به این اندک کلمات بسنده کرد اما مواردی چند به ذهنم رسید که شاید گفتن و شنیدنش خالی از لطف نباشه :
1- همکار محترم خامنه ، شما که فرمودید هنوز دوره مدیریت آقای .. تمام نشده و نمیشود نظر قطعی داد !!! عزیز من شما خیلی از قافله عقب ماندید. مگر نشنیدید که میگویند : علاج واقعه قبل از وقوع باید کرد . یا جایی دیگر میگوید : سرچشمه شاید گرفتن به بیل /// چو پر شد نشاید گذشتن به پیل !!! این عزیزان در تلاش اند آن اتفاق نیفتد و گرنه اگر همه مثل شما فکر میکردند که نیازی به تعلیم و تربیت نبود !!!
2- دانشگاه آزاد تشکیلاتی خودگردان است و حیات و دوام آن به حضور پررنگ دانشجو بستگی دارد. ریزش بی سابقه دانشجو ، بالا بردن هزینه ها از طریق جذب اساتید هیئت علمی و کارکنان جدید در حالی که واحد درآمدی ندارد به معنای چیست ؟؟؟
3- اگر دانشگاه در زمان مدیریت دکتر …بدون معاون ، با تعداد کم کارکنان و با نازلترین هزینه ها بهترین نتیجه را میداد و بیشترین جذب دانشجو را داشت به چه معناست ؟
4- کمترین کار دکتر .. ایجاد فضای کاری گرم و صمیمانه و همدلی بین کارکنان و اساتید و دانشجویان بود که بهترین بازده را نصیب واحد میکرد اما اولین کار مدیریت جدید ، ایجاد جو بی اعتمادی ، ایجاد دودستگی بین کارکنان و اساتید است
5- هر فرد شاغلی نسبت به محل کار و کسب درآمدش نوعی حمیت قسمتی و حس تعلق دارد که در زمان دکتر ..در حد اولی بود اما نه دکتر .. و نه معاون غیربومی اش و نه راننده و رئیس دفترش چنین احساس تعلقی به واحد .. ندارند.
6- با علم به اینکه واحد.. واحدی نوپاست ، رئیس این واحد کوچک با اجازه چه کسی برای خود راننده استخدام کرده ؟ با کدامین مجوز؟ چرا رئیس واحد بسیار بزرگ شبستر راننده ندارد ؟!
7- آن سلسله مراتبی که شما سنگ آن را به سینه می زنید در زمان بحران واحد … در مدیریت دکتر… کجا بودند ؟؟؟ چرا صدایی از آنها برنمی خاست؟؟؟ چرا الان همه متوجه واحد .. شده اند ؟؟؟
8- به نظرم بیشترین ظلم در حق واحد ..روا داشته شد و بیشتر از آن در حق دکتر .. . چون ایشان هیچوقت تا این حد از خود و پیشینه درخشان ، وقت ، اعتبار و شخصیت اش هزینه نکرده بود که برای واحد .. کرد . آن افزایش آمار ثبت نامی واحد به اعتبار دکتر … بود نه بنام واحد !!!
یارب این نوگل خندان که سپردی به منش /// می سپارم به تو از دست حسود چمن اش

قدردان چهارشنبه , ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۲

دکتر عزیز….مردان بزرگ جز نام نیک سهمی ندارند.کل این دنیا فانیه چه برسه به پستهاش که با یه تلفن ونامه متزلزل میشه.این پستها واسه امثاله شما فقط زحمته…شما نغمه زیبای خودتونو در صحنه مسءولیت خوندید ورفتید.حالا نوبت مردم منطقه است که از شما حمایت کنن.باید بیدار بشن وببینن چه بر سر شهرشون داره میاد….وقبل ازاینکه خیلی دیر بشه اقدام کنن.دستتون درد نکنه …ما که قدرتونو میدونیم.

محمد چهارشنبه , ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۵

احسنت عالی بود

همکار واحد خامنه چهارشنبه , ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۳

عزیزانی که دل پری دارند تشریف ببرند ستاد هماهنگی استان
سلسله مراتب باید رعایت بشه
اصلا تشریف ببرید سازمان مرکزی
با حلوا حلوا گفتن دهان شیرین نمیشه

محمد چهارشنبه , ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۷

زهي خيال باطل اينكه هميشه فكركنيد همكارمحترم هميشه چرخ روزگاربه نفع شماومفت خوريهاي شما خواهدگشت بس است ديگراينهمه طرفداري الكي كردن

ناشناس چهارشنبه , ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۲

هی……زخم ازو سوزن ازو نشتر ازو…….ما وجوی خون وامید رفو…..تا امثال شما هست هیچ قانونی بدرستی اجرا نخواهد شد.

همکار واحد خامنه چهارشنبه , ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۹

وقتی شما با کسی سر موضوعی به توافق نمی رسید تشریف می برید به دادگستری و از مراجع قضایی کمک می گیرید. در مورد دانشگاه هم اذهان عمومی تصمیم نمی گیرد. دانشگاه مسئول دارد. سلسله مراتب دارد.سازمان دارد. شما بشین اینجا هی از ذهن متوهم ات دلیل و برهان استخراج کن. پشیزی نمی ارزد. حرفی دارید شکایتی دارید قدم رنجه فرموده تشریف ببرید تهران سازمان مرکزی و خواسته خود را بگوئید.تا به این مرحله میرسد همه پا پس می کشند. خاله مرحوم من هم می توانست بشیند در خانه و اظهار نظر عوامانه کند. شماها آبروی خامنه می برید. عاقلان به ما می خندند که از تکنولوژی به چه نحوی استفاده می کنیم

ناشناس چهارشنبه , ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۷

اگه خاله مرحوم در قید حیات بودن که الان به لطف شما وحامیاتون همکارتون بودن ….چرا خانه نشین باشن….میومدن قاطی خاله زنکای باصطلاح تحصیل کرده ومنطقی وقانون مند
آب که سربالا بره قورباغه ابو عطا میخونه……فعلا بخون……

دانشجوي واحدخامنه چهارشنبه , ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۲

باسلام من درمقام ي دانشجوهمين راميتوانم بگويم كه هرگونه فعاليت وهرگونه جنب وجوشي راكه ميتوانازيكدانشگاه انتظارداشت ونام دانشگاه برانگذاشت درزمان دكتر…ديدم وبس.اكنون دانشگاه …به مكاني متروكه كه دران نه ازدانشجوخبري هست ونه فعاليت عمده اي دران وبه استثناي بعضي ازكارمندان كسي درانجافعاليتي ندارد ازمسولان عاجزانه خواهش ميكنيم به اين وضع رسيدگي كنن.من طي دوران رياست قبلي فقط يكباربه اتاق ايشان براي رفع مشكلي

مراجعه كردم كه واقعاباروي بازازمن پذيرايي شداما اكنون حتي نميدانيم براي حل مشكلمان كجا وبه كي مراجعه كنيم

متعصب به خامنه چهارشنبه , ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۴

در تیید گفته دانشجوی …همین بس که اولین یادواره شهدای خامنه ، اولین همایش مداحان اهل بیت ، اولین نمایشگاه کتاب و صنایع دستی هنرمندان شهرمون، اولین ایستگاه صلواتی برای مسافران نوروزی ، اولین انتشارات دانشجویی و… برای اولین بار توسط دکتر هادیپور در این واحد برپاشد و با این روشها واحد را مطرح وشناساندند نه اینکه مثل حالا بشینن و وراجی کنن تا احیانا یکی راهش کج بشه بیاد … مدیر بودن و جسارت وخلاقیت ذاتیه و این دوستان تحمیلی و پروازی و این مکار.. که قبلا در دوره آقای پیرمحمدی سابقه بستن کامل و ورشکستگی کامل و اجرای کنکور با دو نفر متقاضی را در کارنامه کاملا نادرخشانشان دارند و از پیشرفت واحد ناراحت بودن چون همه به ایشون میگفتن شما که میگفتین کسی به اینجا نمیاد پس این همه دانشجو از زمین رویید؟ علت این خوباختگیشون هم همین هاست واعملی است روانی نه علمی. کاش بذهنشون مراجعه میکردن و میدیدن که از چندین دانشگاه معتبر برا همایش مداحان شهرستان اومدن خامنه و حداقل امتیارز آن برنامه های خلاقانه آشنا شدن مهمانان و مسافران ومحققان با تاریخ وشهر و فرهنگ خامنه عزیزمان بود ولی حالا درها بسته و رییس در …نشسته و دو نیروی راننده و خدمات رسانشون هم به همراه معاون غیربومیشون دست بدست هم دادن تا دانشگاه را شعبه 2 نساجی بکنن و همکار خودباخته بماند و تجربه ای دیگر .البته همکارعزیزمون راهی سفر غربت هستند پس نباید نگران باشند و میماند خانواده های همکارانیکه چوب جناح بازی .. و ندانم کاری خودباخته شهرمون و هنرنمایی رییس دوشغله و کنترل از راه دورش را میخورند.افسوس که این مزرعه را آب برد دهقان بیچاره راهم خواب برد.

همکار دانشگاه صوفیان چهارشنبه , ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۹

همکار دانشگاه صوفیان
خدمت همه دوستا عرض کنم که همه مدیران تا حد توانایی خود تلاش کردند تا واحد خامنه را پابرجا نگه دارند چه زمان دکتر پیرمحمدی که با آوردن رشته های جدید بخصوص رشته حقوق در خامنه آغاز شد و چه در زمان آقای دکتر هادی پور که به روش های مختلف هر چند مورد قبول همه نبود اما دانشجو حذب واحد شد. ولی بنده به عنوان هیات علمی واحد صوفیان که تا حدودی به مسائل از نزدیک خبر دارم می دانم که برخی از کارهای مدیریت قبلی به گوش دکتر .. هم رسیده بود و با دستور مستقیم دکتر .. به جهت حفظ جایگاه و آبروی دانشگاه آزاد اسلامی دکتر … برکنار شد.چرا که دانشجو دوست دارد کلاس نرود و امتحان هم ندهد و یا در منزل امتحان دهد و اگر هم امتحانی می دهد مراقبی نباشد که در زمان مدیریت ایشان اینچنین بود البته این هم روشی برای جذب دانشجو می باشد. علت عدم آمدن دانشجو به دانشگاه خامنه هم در حالت کلی افت دانشجو در مقاطع کاردانی و کارشناسی می باشد و باید به تحصیلات تکمیلی فکر کرد. ثانیا از بین رفتن وجهه دانشگاه .. می باشد که هر کس به سازمان مرکزی برود متوجه این می شود.لذا باید در مسائل آموزشی از تندرویی جلو گیر ی یکرد و آزاد گذاشتن دانشجو و بی خیالی در مورد نحوه امتحان به حساب صمیمیت و گرمی گذاشته نشود. به هر حال مسئولیت در دانشگاه آزاد در حال حاضر بسیار سخت و مشکل می باشد چراکه کاهش دانشجو در واحد ها در کل کشور می باشد و این کاهش در واحد های کوچک بسیار مشکل زا می باشد.

ناشناس چهارشنبه , ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۹

شما درست میگید..شیوه امتحانات دانشگاه شما وغیر آن واقعا استاندارده واصلا تخلفی نداشته….نه دانشجوی سفارشی داره ونه مراقب در نقش بادیگارد دانشجوی متخلف!!!!

ناشناس چهارشنبه , ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۱

درجواب همكارصوفيان بايدعرض كنم بلاخره بابستن دانشگاه ميشودراه به جايي برداكثرادانشجوهاماراتشويق به انصراف از.. وادامه تحصيل درصوفيان ميدهندواينكه درواحدصوفيان سختگيري نيست ميتوان هرزمان ثبت نام كردوازاين حرفا.اكنون زمان سختگيري نيست درحاليكه دانشگاه دولتي صندلي خالي بسيارداردكسي بفكردانشگاه ازادنيست پس خواهشااينقدرنگوييداين روشهاموردقبول نيست

درجواب حسن چهارشنبه , ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۹

فعاليتهاي دكتر..تنهاجذب دانشجونبودوان اراجيفي كه شمانوشتيددانشگاه .. باان اعتباري كه خوددانشگاه وبنام شهر… داشت ناشناخته مانده بودامادرزمان دكر…شاهدفعاليتهاي فرهنكي واجتماعي هم بوديم.ضمنا نساجي باان ابهت بسته شدچرا؟بخاطربيخيال بودن افرادي مثل من وشما

عوضیا چهارشنبه , ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۲

همتون…… همتون رو یکی یکی می شناسم

حسن چهارشنبه , ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۸

البته اینکه مدیریت فعلی به تمام معنا دانشگاه را نابود کرد درسته ولی اقای… نیز چندان گلی به سر دانشگاه نزده بود و اون امار 900-1000 دانشجو درست نیست البته ایشان واقعا این میزان دانشجو داشتن و پولشو میگرفتن ولی همان زمان نیز تعداد دانشجویان واقعی دانشگاه 100-200 نفر بود و بقیه اهالی مشهد و زاهدان و شیراز و اصفهان و … (ملقب به دانشجوی غیرحضوری) بودند که با یک تلفن ثبت نام کرده بودند و بدون حضور در کلاس و بدون امتحان و بدون هیچ فعالیت دانشجویی فقط به صرف واریز شهریه انتظار داشتن بعد 2 سال یه کاردانی یا بعد 4 سال کارشناسی بگیرن و حتی یه بارم تو عمرشون .. و… رو نبینن و حتی مدرکشون به در خونشون ارسال بشه اینه مدیریت جهانی بین المللی اقای …؟؟؟

ناشناس پنج شنبه , ۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۱

حسن آقا دانشگاه پيام نور هم غير حضوري هست دانشگاه علمي كاربردي هم. فكر ميكنيد ساير دانشگاهها چكار مي كنند؟
پس خودتو قول نزن يا سواد نداري ببيني چه وضعي هست يا خودتو زدي به كوچه علي چپ

متعجب چهارشنبه , ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۱

یعنی آقا حسن شما الان با کمتر از زیر صفر نفر دانشجو دارین اداره میشین؟؟؟ آخه اگه زمان آقای … 200نفر بود وشماهم 5نفر جذب کرده باشین و 500 نفر که همه میدونن انصراف دادن باید الان منفی 300 دانشجو داشته باشین پس لطفا همکار خامنه با فامیل م بنام حسن اراجیف تحویلمون نده.برو ساک سفرتو ببند.

خامنالی چهارشنبه , ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۶

همکار صوفیانی عزیز شما زرنگ هستی بچسب به عقد قراردادهای کشکی ایزوله و… خامنه خودش راه خودشو خوب بلده ونیاز به آنالیز شما نداره.

ظریف چهارشنبه , ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۰

آین آقا حسن دقیقا در خبر صوفیان هم نقش فعالی دارند صرفا جهت اطلاع

حسن چهارشنبه , ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۹

خب مرد حسابی حضورم فعاله که فعاله تو کلانتر اینترنتی؟؟؟ شماها چشاتون رو بستید نمیبینید چند ساله میگن جمعیت داره کم میشه نمی بینید تو خانواده هایی که تا چند سال پیش 6-7 بچه بود الان یه بچه به زور پیدا میشه نمی بینید جمعیت دانش آموز نسبت به چند سال قبل از 18 میلیون به 10 میلیون کاهش یافته نمی بینید رییس دانشگاه آزاد میگه 300 واحد ورشکسته در کشور داریم (و فکر می کنید فقط .. یا.. ورشکسته هستند) نمی بینید کنکور تا دیروز 1.5 میلیون داوطلب داشت و امروز به زور چند بار ثبت نام 700-800 هزار نفر میشه من چیکار کنم؟؟؟ مشکل از اونجایی شروع شد که بنا به سیاست های غلط چند سال قبل در هر شهر و روستایی دولت دانشگاه غیرانتفاعی و پیام نور و علمی کاربردی تاسیس کرد و دانشگاه ازاد هم به لجبازی تو هر جایی بدون توجیه دانشگاه ازاد تاسیس کرد و امروز که اون شور و حال درس خوندن خوابیده و اون سیاست ها از بین رفته همه این دانشگاه های تاسیس شده یکی پس از دیگری اعلام ورشکستگی می کنند اقا الان دانشگاه .. 10 سال پیش بیش از 10000 دانشجو داشت ولی امروز به 3-4 هزار دانشجو افتخار می کنند یه دانشگاه برای کل شهرستان ما کافی بود نه اینکه 6-7 تا دانشگاه ریزه میزه ساخته بشه هر کدوم یه رییس و وزیر و خدمتکار و راننده و … داشته باشن و سر جذب دانشجو وعده وعیدهای انچنانی بدن یکی وام بدون درصد 30 ساله میده یکی همینطور کیلویی نمره میده یکی کفش دانشجو رو واکس میزنه یکی … خب داداشم اینکه نشد دانشگاه داری و ریاست حالا چه تو خامنه چه تو شبستر چه صوفیان چه تبریز و چه تهران آب از سرچشمه گل آلوده اونوقت ما داریم اینجا دعوای خامنه صوفیان ترکمنچای میکنیم

بهلول چهارشنبه , ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۹:۰۱

حالا این حسن آقا همون حسن کچل قصه هاست یا یه حسن جدید الخلقه است.

از همکاران دانشگاه خامنه چهارشنبه , ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۰:۰۸

باسلام واحترام وتقدیر وتشکر از مدیریت شبستر نیوز که بدون سانسور نظرات راجع به دانشگاه آزاد واحد خامنه راتایید مینمایند.وعرض ارادت وامتتنان محضر فرماندارعزیز جناب آقای مهندس کاشانی واعضای محترم شورای اسلامی شهر بافرهنگ خامنه ،از حضرات استدعاداریم تا دیر نشده تدبیری به این واحد نوپا اتخاذ فرماییدوالا اگر خودمان را به بی خوابی بزنیم خطر بزرگی این واحد را تهدید میکند که منجر به بسته شدن این واحد خواهد شد وبه نظرم شعار امسال مقام عظمای ولایت را سرلوحه خود قرار داده واز مدیران شایسته ای همچون دکتر.. در واحد استفاده کنیم و عمق درد را مثل نامبرده احساس کنیم وبار دیگر دست در دست هم دهیم وجناب دکتر .. را به واحد خو بازگردانیم.
با تقدیم احترام از همکاران دانشگاه خامنه

جوان خامنه چهارشنبه , ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۳

خبرها حاکی از این است که تنها یکی از شوراهای ….. با آقای خاص شهرستان و صنعت … همسو است و کمی در روند کار کم کاری میکند وگرنه هیات امنای دانشگاه و ریش سفیدها و شوراها و صد البته همکاران با حضور در…. اعلام حمایتشان را از بازگرداندن مجدد جناب آقای….. اعلام کرده اند و دانشجویان با بنر امضاشده در فرمانداری حاضرشده اند واز عدم رسیدگی به شرایط بحرانی و نبودن مسولان و رییس ….. در محل ریاستش گلایه کردهاند و امید بحق میرود تلاشها بزودی به نتیجه برسد و بار دیگر واحد …. با حضور دکتر ….. جانی دوباره بگیرد ودست پروازیها و تبریزیها و عوامل حلقه بگوش آقای خاص شهرستان……… را خواهیم ساختحتی اگر لازم به فریاد باشد.

سید پنج شنبه , ۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱:۱۱

دوستان چه خوب چه بد……پرونده اش بسته شده و با توجه به مسائلی که در مرکز …. برای ایشان مطرح هست دیگر هیچگاه نمیتوانند به……. برگردند و کارهایی چون طومار جمع کردن و تجمع کردن و … فایده ای ندارد ایشالا در پست ها و مناصب بالاتری که حرفش بود و هست ببینیم ایشان رو

ناشناس پنج شنبه , ۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۸:۴۹

درجواب شمابايدگفت دكتركارخلاف شرع نكرده اندكه پرونده شان بسته شودوديگراينكه اگرهم بخواهندبه خامنه برگردندمنت برسرماوشماميگذارندالبته كه لياقت دكتربه خيلي بيشترازاين حرفاست ولي خواهشاجوسازي نكنين چه پرونده اي ؟چه اشي؟چه دوغي؟شمااگراهل اين منطقه باشيدبه نظاره نشستيدكه بسته شدن كارخانه نساجي چقدربه ضرراهالي منطقه بخصوص جوانان شد.الان هم موضوع بسته شدن دانشگاه …. نيست چون نهايت اينكارتجميع واحداست اماچرابايدطوري حرف وحديث باشدكه در…. چه شده است .لزوما اين تدبيري است كه باان نگذارندواحدهاي كوچكترپيشرفت كنند.حضوردانشجوي غيرحضوري همه جاوجودداردومن خودشاهدچنين چيزي هستم.اين دنشگاه توسط اهالي وبه كمك انها ساخته شده وميتوان گفت ابروي شهر… هست پس هركس سعي ميكنددرحفظابروي خويش تلاش كند پس مامنت داركسايي چون دكتر…..هستيم اگرهم دكتر به دانشگاه برنگردد پشتيبان ايشان درمسيرهاي ديگرارتقائ شان خواهيم بود

فخرالسادات پنج شنبه , ۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۰:۰۰

حیف از کلمه سید….بجاش کلمه “پلید “بذاری خیلی بهتره.خداوند به خودش قسم خورده که شماتت کننده نمیمیره تا همون سر خودش بیاد.انشاا…این مزخرفاتو در حق شما خواهیم شنید…عزت .احترام ومحبتی که دکتر درقلب اکثریت دارن لطف خداست و امثال شما در برابر اون پشیزی قدرت ندارید.چون عزت رو خدا میده…دعای اینهمه آدم پشت سر دکتره…فکر کنم دکتر پدر شمارو کشته که اینقدر به خونش تشنه ای….دکتر نیازی به این پستها نداره.مردم منطقه محتاج امثال اون هستند و در این روز عزیز عزت وسعادت دنیا وآخرت رو از خداوند برایشان خواستارم .وبرای شما اول هدایت…واگر نشد روسیاهی …
ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست……….عرض خود می بری وزحمت ما میداری برای ایشان خواستارم

علوی پنج شنبه , ۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۶

واسه مهم بودن دکتر عزیز همین بس که حدود 100کامنت به ایشان اختصاص داده شده ( که در نوع خود رکوردی است) درحالی که موضوع گزارش ایشون نیستن…وجالب اینه که اکثریت در حمایت ایشان صحبت کردن.بجز دونفر که حتما غرض شخصی دارن….دکتر جان …انسانهای بزرگ مثل علی( ع) .هم دشمن زیاد داشتن..که با تهمت سعی در ضربه زدن به اورا داشتند .تا جایی که وقتی گفته شد علی در نماز کشته شد.گفتند مگر علی نماز می خواند.!!!!…..علی یارت…

محسن پنج شنبه , ۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۹:۱۹

پاسخ به سید بی شجره
آقا سید شب دراز است و قلند بیدار. بکوری چشم و برغم خواسته دونفر کارانه بگیر دربستی از رییس کنترل از راه دور و به احترام شهرمان .. اتفاقا…. را برمیگردانیم و خط بطلان به گفته ها و نوشته ای پشت پارتیشن و خاله زنکی شما میکشیم همچنان که….. را آقای….. یکسال تخریب کرد بدست….. و میخواستن بازنشسته پیش از موعدش بکنن ولی دانشگاهیان و عموم نذشتن کارشون عملی بشه الان هم قصد شمادونفر و راننده اختصاصی رییس پروازی و رییس حلقه بگوش آقای … تکرا ر بازیهای … وماهم مثل…. دوباره رییس تلاشگر و بومی والبته باج ندهنده بخاطر میز و پست را می آوریم وشاید هم اصرار کردیم که کاندیدا هم بشوند تا بسوزه چشم حسودایی که خامنه وپیشرفتشو نمیتونن ببینن……. اصالتش و مرام و ادبش به ده دانشگاه می ارزد واین را میتوانید از عموم بپرسید نه اینکه از ….. کسب تکلیف کنید.

روک گو پنج شنبه , ۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۹

ازقدیم گفته اند نام نیکو ماندن از انسان بهتر ماندن مال و مقام است و دکتر .. در دل ما خامنه ایها همیشه به نیکی و خوشرویی وتلاش ماندگارند و نکته دیگر اینکه من جای.. بودم وقتی میدیدم کارکنان دانشجویان وشوراهاومردم بمن رو نمیدهند وقبولم ندارند بی خیال این پست میشدم و بیش از این بخاطر مقاصد دیگران خودم را ضایع نمیکردم.شما یک مراسم درشهرنشان دهید که ایشان توش حضورداشته باشند!! این یعنی عدم اعتنا و اصلا بحساب آوردن ایشان ومنفک شدن از عموم.بامردم وعموم بودن واجتماعی بودن بهتر از با .. و بالادستان بودن است چون بالادستها نیز روزی میروند ولی افکارعموم ومردم همیشه نظاره گرند و ماندگار.

ناشناس پنج شنبه , ۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۱

اقاسيدشماخودتوقول نزن.حتي اگه ..هم نياداين رييس جديدتون هم پابرجانميمونه .انشاله ان موقع جوياي احوالات شماها خواهيم بود.البته ازكجامعلوم بعداعليه اين رييس هم پرونده اي نباشه.كسايي مثل شماها عادت دارين بيان امال خودتون ومنطقتون رابه تاراج ببرن وشمافقط يك بيننده باشين .پس واي بحال مناطق كوچكي مثل ..كه همه ميخوان زيرپالهش كنن.امابلاخره صداي همه درميادمطمعن باش

عبدالله پنج شنبه , ۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۴

چه توان کرد با کسی که با گوشش می بیند و با چشمش می شنود؟و برایش تفاوتی ندارد که رییسی در عرض …. یا نباشد؟

ناشناس پنج شنبه , ۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۴

در پاسخ سيد بايد بگويم هيچ پرونده اي نبوده كه بزرگش مي كنيد و شما هم همچنان سرتان را مانند كبك در برف فرو بريد. من خودم به … صحبت خواهم كرد كه بر عليه شما شكايت كنند تا ادعاي حيثيت بنمايد كه خلافهايش را شما بهتر مي دانيد بگوييد. اي پي آدرس شما هم هست كه از طريق مراجع قانوني اقدام خواهيم كرد كه بدون سند و مدرك در مجامع عمومي با آبروي ديگران بازي نشود. چون بدون مدرك و سند صحبت مي كنيد همچنانكه رياست جديد در مورد آقاي …. مي خواست پرونده سازي كند كه هيچ مدركي نداشت.

شبسترنیوز پنج شنبه , ۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۶

سلام آی پی چی؟؟؟ میخاین نظرات تایید نشه دیگه؟؟؟‌ وقتی ما هم تصمیم میگیریم که به نظرات احترام بگذاریم و کمترسانسور کنیم شماها نمیگذارین

ناشناس پنج شنبه , ۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۸

آقاي سيد كه بدون فكر دهنت را باز مي كني … هيچ نيازي به صندلي و ميز رياست واحد…و جاهاي ديگر ندارد آقاي دكتر .. هرجا باشد و در هر مقامي باشد براي ما همان آقاي دكتر است و بس. انشا ا… در واحد …بسته شود تا ببينيم چه كساني ضرر مي كنند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ …يا مردم و كارمندان واحد ……….؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نکته سنج پنج شنبه , ۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۸

جهت اطلاع باید بگویم که کلمه ی سیده بیشتر برازنده ی آن همکارمان است که سید به خود نام نهادند البته این سیده هم که دستش برای همه روو شده نه ……… برایشان التماس دعا داریم.

جوان خامنه پنج شنبه , ۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۱

بادیدن نظرات سید یاد مراد بیگ افتادم و عمه اش که عمه مراد بود و ساده لوحانه حرف میزد. بیچاره با این فکر ساده لوحانت و با اخذ کارانه های مفتی آتیش میزنی به شهرمون و بخاطر یک دستمال قیصریه را به آتیش میکشی.اویان داها نه قدر یوخویا وورماق؟؟؟؟؟؟؟

ناشناس پنج شنبه , ۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۸

شبستر نيوز خودتان ببينيد كه چنان پرونده ميگويند كه كساني كه اطلاع از موضوع نداشته باشند چه فكري مي كنند؟

شبسترنیوز پنج شنبه , ۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۰

چیز خاصی نیست یه بحثی هست که شماها هم جوابشو نو دادین

همکار پنج شنبه , ۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۷

جوان خامنه عمه مراد را خوب اومدی دمت گرم.

سید پنج شنبه , ۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۸

اقا چرا نظر منو پاک کردی ضمنا یه خواهش ازت کردم لطفا وقتی دکتر رو دیدی به عنوان رسانه از ایشان موضوعی رو که گفتم بپرس و در صورت صلاحدید اینجا بنویس

شبسترنیوز پنج شنبه , ۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۳

سلام اولین چیزی که همه ما و خصوصا مسئولین نیاز دارند اینه که جنبه انتقاد پذیری رو داشته باشیم خیلی دلمون میخاد بدون سانسور نظرات همه رو که محترم هستن منتشر کنیم ولی رعایت نمیکنین

محمد پنج شنبه , ۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۶

حسابی سرگرم خامنه شدین نماینده جناب علیلو فراموش شد. و نیومد جواب سوالات مردم رو بده هاااااااااااااااااا

شبسترنیوز پنج شنبه , ۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۹

سلام اگه افتخار بدن و یه وقت اختصاصی بدن ماحاضریم مصاحبه کنیم

بهروز پنج شنبه , ۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۵

آقای علیلو مدتهاست قراره پاسخ شبهات مردم را بدهند ولیکن نمیدانیم چرا از مصاحبه باشبسترنیوز امتناع میکنن وبیشتر علاقمند به… هستن!!اتفاقا خامنه هم دل پری از ایشان دارد.هرکجا هست انشا… پس از چندصباحی مجبور است حداقل در ایام انتخابات رفع ابهام کند ولی آنموقع تیر از کمان پریده و بازگشتش با کرام الکاتبین ست.تشکر

بهشاد پنج شنبه , ۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۷

براستی که گاهی مراد در بی مرادی حاصل میشود.حال کردین این جمله را دوستان.

حانیه پنج شنبه , ۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۳

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ عمه مراد دوست داریم هوارتا

ازاد پنج شنبه , ۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۱:۴۸

دكترهاديپوررييس سابق دانشگاه ازادخامنه گل سرسبدمنطقه هستند

فانوس سیس جمعه , ۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۵

چه خبره اینجا چه توپ و کشت و کشتاری راه افتاده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سعدیا مرد نکو نام نمیرد هرگز…..مرده آنست که نامش به نکویی نبرند.
من و شما و اقای فلانی و فلانی همگی میهمان چن روز این دنیای خاکی هستیم و همه رفتنی وهرکسی که از خودش نام نیک بر جابگذاره مطمئنن در دل مردم هم جا خواهد داشت.پس همه در تلا شیم که بعد از نبودمان از ما به نیکی یاد کنند .
ان شاالله

همکار واحد صوفیان جمعه , ۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۰

نتیجه اینکه همه شما نان به نرخ روز خور هستید. والسلام

همکار واحد صوفیان جمعه , ۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۶

آقای دکتر…. چقدر نظر می دی آی شلوغ

دانشگاه شنبه , ۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۹:۱۷

آقای ….به شما میگن حسابدار اینهمه پاچه خواری می کنی و اسرار دانشگاه رو به اسم آموزش بیرون می دی. منتظر عواقب بعدی باش.

ناشناس یکشنبه , ۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۰

خاک بر سرت کنم بدبخت …قرار نیس هر امارو ارقامی بیرون میاد دست حسابداره…پاچه خوارجد وابا دته عرضه داری بیا ازنزدیک بحث کن ومثل یه ادم بیا ازنزدیک توضیح بدم بهت…خاله زنک بازی کارپستیه….

دانشگاه شنبه , ۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۹:۱۸

اینایرو که ایشون میگین دکتر لک زحمت کشیده و الان به حساب خودش میزاره. خدا رحمت کنه دکترلک رو

همکار دانشگاهی شنبه , ۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۹:۲۶

همکار محترم …؛ ( شما که هیچ ابایی از معرفی خود نداشتید ) ؛ یه ساعتی تعیین کنید بیائیم واحد و خرابیها رو نشونمون بدین . ما که اومدیم اما جوابگویی ندیدیم . در زمان مدیر قبلی هم اومده بودیم . اونجا رو یه واحد پویا، نوپا ، گرم و صمیمی با آینده ای درخشان دیدیم اما همین دو روز پیش که اومدیم ، جز واحدی در حال احتضار چیزی ندیدیم . گویی همه منتظرند تا دکترا ! مرگ واحد رو اعلام کنند !!!
و شاید شما بیصبرانه منتظرید . چه دانم ؟ الله اعلم …

جواب دانشگاه شنبه , ۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۰

یعنی حضور آقی میرزایی و بازدید از موارد جدید هم مربوط به مرحوم لک است؟ دکتر امیرپور اتفاقا جزو کسانیست که ارادت قلبی به مرحوم لک داشت و دارد و همیشه از ایشان به نیکی یاد میکند .خواهشا مردگان را به عرصه نکشید بخاطر اینکه فقط حرفی زده باشید.

شناس یکشنبه , ۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۱

با سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان بخصوص زحمت کشان شبستر نیوز.
باطلاع می رساند طبق اطلاعات موثق آقای همکار صوفیان و احتمالا دانشگاه هر دو و شاید هر سه جناب آقای حسن همون حسن …. است! یعنی همون ….!

دانشجوي واحدخامنه دوشنبه , ۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۷

شبسترنيوزجان باسلام وخسته نباشيد.ميخواستم عرض كنم كه اينهمه نظرارايه شده است درمورددكترهاديپور.امادليل قاطع وروشني كه درموردبزرگي شخصيت اين مردبزرگ ميتوان ذكركردحس درك بالايي بودكه ايشان داشتندودرنظرگرفتن دانشجوها ازلحاظ مالي بودكه براي ادامه تحصيل انهاحاضربودندحتي خودشان نيزكمك كنند من واقعابه بزرگي شخصيتشان دران زمان بيشترپي بردم وبه هيچ وجه نميتوانم اراجيفي راكه پشت سرشان بعضي افرادكوته ميگويندراقبول كنم .وازمسولين محترم تمنا دارم به ايناوضاع رسيدگي كنند ونگذارندتكراريك اشتباه به مدت طولاني موجب عواقب بدبراي منطقه شود

از همکاران .... چهارشنبه , ۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰:۲۳

دوستان تبریک …….. بالاخره استعفا داد