کد خبر : 157923
تاریخ انتشار : دوشنبه 22 آوریل 2019 - 7:25

سپاه پاسداران عامل اقتدار ایران در منطقه است/ استکبار جهانی با کینه و غضب به سپاه پاسداران، آب درهاون می کوبد

سپاه پاسداران عامل اقتدار ایران در منطقه است/ استکبار جهانی با کینه و غضب به سپاه پاسداران، آب درهاون می کوبد

به گزارش شبسترنیوز،در راستای یاوه گوییهای استکبار جهانی وآمریکای جهانخوار مبنی بر تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حجه الاسلام رجب احمدی مسئول نمایندگی ولی فقیه درسپاه شبستردر یادداشتی به همین منظور نوشت: ((الحمدلله الذی جعل اعداءنا من الحمقاء)) سپاس خدایی را که دشمنان ما را از احمق‌ها قرار داد. به تعبیر مقام معظم رهبری

به گزارش شبسترنیوز،در راستای یاوه گوییهای استکبار جهانی وآمریکای جهانخوار مبنی بر تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حجه الاسلام رجب احمدی مسئول نمایندگی ولی فقیه درسپاه شبستردر یادداشتی به همین منظور نوشت:

((الحمدلله الذی جعل اعداءنا من الحمقاء))
سپاس خدایی را که دشمنان ما را از احمق‌ها قرار داد.
به تعبیر مقام معظم رهبری (مدظله)، حضرت آیت الله خامنه ای، حضور بی نظیر مردمی در امدادرسانی به سیل زدگان یکی دیگر از واقعیت‌های جلوی چشم و موجب عصبانیت آمریکایی‌ها یااستکبار جهانیست طبق فرمایشات معظم له حرکت عظیم و سریع اقشار ملت ایران از ارتش، سپاه و بسیج تا هزاران طلبه و دانشجو برای کمک به سیل زدگان قابل وصف و بیان نیست، اما دشمن به مصلحت نمی بیند این عظمت را به زبان بیاورد لذا هدف از سخنان بی‌پایه آمریکایی‌ها علیه جمهوری اسلامی ایران تضعیف روحیه عمومی است چراکه آمریکا گرفتار هزاران میلیارد بدهی و گرفتاری‌های متعدد است و با گذشت چند سال از سیل و طوفان در مناطقی مانند کارولینا هنوز نتوانسته‌اند آن مشکلات را رسیدگی و جبران کنند اما برای تضعیف روحیه ملت ایران، یاوه‌سرایی می‌کنند.

اکنون که با خدمات بسیار ارزنده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نقشه استکبار جهانی ونظام صهیونیستی در منطقه نقش بر آب شده؛ تروریست خواندن سپاه توسط آمریکا یک نوع یاوه سرائی وانتقام‌گیری بوده و پشتیبانی‌های متکثر و معنادار نظام سلطه وکشورهای مرتجع عربی دلالت بر بی اعتباری اقدام دولت ماجراجوی آمریکا داشته و مسئولیت‌های خطیر سپاه در حفاظت از دستاوردهای انقلاب اسلامی و تأمین امنیت ملی را سنگین‌تر ساخته است. اطرافیان ترامپ و افرادی مانند پمپئو، بولتون و … علاقه شدیدی دارند تا قبل از پایان دوره اول ترامپ، جمهوری اسلامی ساقط شود، لذا این هدف یکی از پروژه های اصلی آنها به‌حساب می‌آید.

از این رو تا انتخابات نوامبر ۲۰۲۰، آنها ۱۸ ماه فاصله دارند و این یک سال و نیم فرصتی است که می‌خواهند دست به اقدام جدی‌تری بزنند تا ایران سرنگون شود. در حال حاضر این ذهنیت در آمریکا ایجاد شده است که آنها در کنار عملیات روانی و تبلیغاتی، فشارهای اقتصادی را افزایش دهند و می‌توانند جمهوری اسلامی را از این طریق سرنگون کنند و اگر شرایطی فراهم شود با فشار نظامی هم می‌توانند این کار را انجام دهند. لذا منطقشان این است که ما باید فشار را به صورت گسترده انجام بدهیم بنابراین طبق نظر پمپپئو «پویش فشار حداکثری نظام سلطه » به عنوان راهکاری برای سرنگونی جمهوری اسلامی یا ضعیف شدن کشورمی شود. ریشه حماقت های پی درپی سران متکبر آمریکا به نقش ایران وسپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دمیدن روح شجاعت وایستادگی ونترسیدن ازآمریکا وشکستن شیشه عمر شیطان بزرگ برمی گردد امروز به برکت انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام (ره) وهدایتهای هوشمندانه مقام معظم رهبری(مدظله) استراتژی وحشت وتروریسم سیاسی وترسیدن ملت های مسلمان ازآمریکا شکسته شده ونظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با نفی مطلق نظام سلطه و نترسیدن ازابرقدرتها به عنوان باطل السحر نظام سلطه سیاست خارجی خود را براستعمارگران غرب تنگ کرده است.
بنابراین کینه و خباثت واظهارات ترامپ، نتانیاهو، سفلگان عربستانی و بی‌سیرتان منافق دلایل روشن و محکم بر حقانیت راه نورانی و مستقیم ملت بزرگ ایران است و حکایت از عمق دریوزگی و استیصال این قدرت‌های پوشالی دارد. هیبت پوشالی استکبار جهانی برابر اقتدار و اتحاد مردم و مسئولان کشور سرابی بیش نیست چرا که ایالات متحده بنا به گفته رئیس جمهورشان هفت هزار میلیارد دلار در سوریه هزینه کرده و چیزی هم به دست نیاورده اما ایران اکنون در منطقه حرف اول را می زند. بنابراین حاکمان مستکبر ویاغی وشیطان صفت آمریکا دریک خیمه شب بازی وقربه رقصانی آشکار به تعبیر مقام معظم رهبری (مدظله) خواستند سپاه پاسداران راکه عامل اقتدار ایران در منطقه است تحقیر کنند اما مردم و مسئولان ما حماسه آفریدند.
بنابراین ما افتخار می کنیم که پاسداریم و از اسلام، پرچم پیروز حسینی و نظام استوار اسلامی و حاکمیت حق و ولایت دفاع می‌کنیم وشعارمسلم وهمیشگی«مرگ بر آمریکا» «مرگ بر صهیونیزم» و مرگ بر آل سعود ومنافقین را برای همیشه هزاران بار تکرار خواهیم نمود.
مردم و مسئولان نظام دربخشهای مختلف هم در عمل ثابت کردند که غیور هستند و از همان ساعات اولیه تروریست خواندن سپاه،همبستگی و همراهی خود را با ما اعلام کردند.این همبستگی ها عزت آفرین بوده وهمیشه وجود دارد و ایران اسلامی مقتدرتر از همیشه به راه خود ادامه می دهد. وامروز به خود می بالیم در حوزه های مختلف در کنار این نهاد انقلابی مردمی هستیم و سپاه پاسداران هم در تمام آزمون های خود در ۴۰ ساله گذشته با موفقیت بیرون آمده است.

دشمن توان برخورد و چشم دیدن چنین سپاه مقتدری را ندارد و از این جهت سپاه را به عنوان تروریست می خوانند و سپاه کار خود را به عنوان مدافع حریم ولایت و رهبری پر قدرت تر از گذشته ادامه خواهد داد و در کنار مردم در پیشرفت و تعالی کشور حرکت می کند. آنچه امروز باعث اقتدار سپاه پاسداران شده است الگو پذیری پاسداران از سیره و روش حضرت اباعبدالله الحسین(ع) در بطن و کالبد پاسداران برای دفاع از اسلام و ایران است.

دشمنان ما به خوبی به قدرت و توان سپاه در حوزه های مختلف پی بردند و خوب می دانند که سپاه کار مردم بوده و به خصوص در همین سیلاب استان های گلستان و مازندران، خوزستان، لرستان و کرمانشاه و کهگیلویه وبویراحمدو درکنار مردم این استان ها بودند و علی رغم تعطیلات نوروزی همه و همه در کنار سایر نیروهای مسلح بسیج شدند و در حال خدمت رسانی هستند و مردم نیز به حق قدردان حضور حماسی نیروهای مسلح به خصوص سپاه پاسداران در لبیک به فرمان فرمانده کل قوا بودند.
با این اقدام امریکایی ها سپاه امروز به یکی از محبوب ترین نهادهای نظامی در کنار سایر نیروهای مسلح تبدیل شده است و تمام جریانات سیاسی از اصول گرا و اصلاح طلب تا با تفکرات مختلف وسلیقه های مختلف حول محور مردم وسپاه گرد آمدند و بزرگترین ابرقدرت پوشالی جهان را چنان میخکوب کرده که استکبار جهانی با کینه و غضب به سپاه پاسداران آب درهاون می کوبد.
پویش سراسری ایران اسلامی در هشتک من یک سپاهی هستم امروز سراسر عالم را در فضای مجازی به خود اختصاص داده است .نفوذ معنوی وقداست واعتبار سپاه پاسداران دردل ملت ایران افزونتر نموده است .

 

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.