شبسترخبر

  • تاریخ: جمعه ۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۴
  • شناسه خبر: 155619

امام جمعه شبستر:

قیمت ها در شبستر نسبت به شهرهای دیگر بالاست/مسئولین باید از نیروهای جوان منطقه در مدیریت ها استفاده کنند

امام جمعه شبستر گفت:مردم شهرستان شبستر در خصوص کنترل قیمت کالا بیشتر گلایه می کنند و بنده هم گلایه دارم که نسبت به شهرهای اطراف و حتی مراکز استان قیمت کالاها در این شهرستان بالا بوده و مسئولین باید دقت و توجه کنند. ...

به گزارش شبسترنیوز،حجت الاسلام سیفعلی محمدزاده در خطبه های نماز جمعه شبستر با تاکید بر اهمیت تقوا گفت:هیچکس بر دیگری فضیلت ندارد مگر در اثر داشتن تقوا و همه باید در بحث داشتن تقوا کوشا باشیم.

وی با بیان اینکه امر به معروف ونهی از منکر جزو ضرورت های زندگی امروزی است و همه باید در جهت احیای معروفات در جامعه تلاش کنند و بزرگترین معروف حاکمیت الهی ،انجام وظایف دینی و ایجاد حکومت اسلامی است.

امام جمعه شبستر با تاکید بر تبعیت از رسول اکرم (ص) افزود:امروز لبیک گفتن به فرمان امام خامنه ای لبیک گفتن به رسول اکرم (ص)است  و باید این را حفظ کنیم.

محمدزاده با تبریک هفته وحدت و تقارن آن با هفته بسیج اظهار کرد:انتظار فرج آخرین حجت الهی تنها با روحیه بسیجی امکان پذیر است و منتظران واقعی با فکر و اندیشه بسیجی خواهند بود.

وی ادامه داد:عملا باید اعلام کنیم با تبعیت از دستورات رهبری مرگ بر آمریکا را با صدای صریح فریاد می کشیم که آمریکا و کل استکبار جهانی لال شوند .

امام جمعه شبستر افزود:علت اینکه معادلات فکری ترامپ بهم زده شده این است که دیدند توان مقابله در برابر مقاومت اسلامی غزه در دو روز را نداشتند و تمامی استکبار جهانی پی بردند که  در مقابل مقاومت تاب و توانی ندارند.

محمدزاده در بخش دیگر سخنان خود تاکید کرد:مسئولین شهرستان باید در خدمت به مردم تلاش کنند و در خصوص مشاغل و ازدواج جوانان برنامه ریزی کنند و مبادا مردم مورد بی حرمتی و بی توجهی از طرف مسئولین قرار گیرند .

امام جمعه شبستر تصریح کرد:مسئولین باید از نیروهای جوان منطقه حتی در بحث مدیریت ها بیشتر استفاده کنند و وظیفه شان را انجام داده و در حل مشکلات جامعه قدم های موثر بردارند ‌.
خطیب جمعه شبستر خاطرنشان کرد:مردم شهرستان شبستر در خصوص کنترل قیمت کالا بیشتر گلایه می کنند و بنده هم گلایه دارم که نسبت به شهرهای اطراف و حتی مراکز استان قیمت کالاها در این شهرستان بالا بوده و مسئولین باید دقت و توجه کنند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست