شبسترخبر

  • تاریخ: شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۸
  • شناسه خبر: 155314

مسئولین صادقانه به مردم خدمت کنند/نیروی انتظامی نقش مهمی در تامین امنیت کشور دارد

امام جمعه شبستر گفت: نیروهای خدوم نیروی انتظامی در کنار دیگر نیروهای مسلح نقش مهمی در تأمین امنیت کشور دارند. ...

به گزارش شبسترنیوز،حجت‌الاسلام سیفعلی محمدزاده در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان شبستر با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: نیروهای خدوم نیروی انتظامی در کنار دیگر نیروهای مسلح نقش مهمی در تأمین امنیت کشور دارند.

وی با تاکید بر اهمیت توجه به مردم افزود:نیروهای مسلح و تمام مسئولین باید سر منشأ محبت و صمیمیت نسبت به مردم عزیز ایران اسلامی باشند.

امام جمعه شبستر خاطر نشان کرد:اصل مردم داری و توجه به مردم و تلاش در حل مشکلات عموم مردم باید سرلوحه تمامی مسئولین کشور باشد.

حجت الاسلام محمدزاده اضافه کرد :مردم نقش مهمی در انقلاب اسلامی داشته و قدرت مردم قدرتی الهی است و مسئولین باید به صورت صادقانه در خدمت به مردم تلاش و فعالیت کنند.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای حادثه تروریستی اهواز ابراز کرد:خوشبختانه با درایت مقام معظم رهبری سپاه پاسداران جواب مناسبی به عوامل حادثه تروریستی اهواز داده و جا دارد تقدیر و تشکر نماییم.

امام جمعه شبستر با اشاره برگزاری رزمایش حدود یک ماهه بسیج در عرصه های مختلف تصریح کرد:با برنامه ریزی سپاهیان و نیروهای دیگر شاهد خدمت رسانی به اقشار مختلف مردم خصوصاً محرومین در سطح کشور بودیم.

وی ادامه داد: روز پنجشنبه نتیجه رزمایش را با اجتماع و حضور بیش از ۷۰۰ هزار نفر بسیجی در سراسر کشور مشاهده کردیم که پیام روشنی به دشمنان نظام جمهوری اسلامی داشت.

امام جمعه شبستر یادآور شد:حضور مردم در صحنه نتیجه صلابت و محبت به مردم است و بار دیگر ثابت شد که مردم بدون هیچ چشم داشتی برای حمایت از دین و نظام جمهوری اسلامی در صحنه هستند.

محمد زاده تصریح کرد: حضور بسیجیان در اجتماع سراسری و خصوصاً در ورزشگاه آزادی، جواب دندان شکنی در مقابل تمام دشمنی های استکبار و بدخواهان فریب خورده داخلی بود و درس به یاد ماندنی دادند.

امام جمعه شبستر خاطرنشان کرد:مسئولین باید بدانند نوکر و خدمتگزار مردم هستند و باید توجه کنند که اگر مردم قبول کنند خداوند متعال نیز قبول می کند.

انتهای خبر/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست