شبسترخبر

  • تاریخ: دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۸
  • شناسه خبر: 155198

فرمانده سپاه شبستر:

ترقه بازی دشمنان انقلاب از روی ناچاری و بیچارگی است

فرمانده سپاه شبستر گفت: نیروهای مسلح با قدرت کامل نظامی و با باور های دینی و اعتقادی آمادگی کامل داشته و اجازه سواستفاده و توطئه به دشمنان قسم خورده نظام را نخواهند داد. ...

به گزارش شبسترنیوز،سرهنگ پاسدار محمدرضایی در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان شبستر، با محکومیت حادثه تروریستی اهواز گفت: دشمنان و منافقین از روی بیچارگی ترقه بازی هایی انجام می دهند که باید گفت هیچ غلطی نمی توانند بکنند و نظام جمهوری اسلامی با اقتدار به مسیرش ادامه خواهد داد.

 محمر رضایی با بیان اینکه دوران هشت ساله دفاع مقدس سند افتخار و هویت نظام جمهوری اسلامی ایران است، اظهار کرد: رزمندگان در دوران دفاع مقدس با تاسی از فرهنگ عاشورایی به صحنه آمده و نگذاشتند یک وجب از خاک وطن به دست دشمنان بیفتد و نظام جمهوری اسلامی مرهون و مدیون ایثارگری ها شهدا و رزمندگان است.

وی اضافه کرد: دشمنان از طول ۴۰ ساله انقلاب اسلامی توطئه های مختلفی علیه نظام جمهوری اسلامی نقشه چینی کرده اند ولی همچنان نظام جمهوری اسلامی در سطح منطقه و حتی دنیا می درخشد.

رضایی با اشاره به تمدن بزرگ اسلامی عنوان کرد: آینده نظام به تمدن بزرگ اسلامی منتهی خواهد شد و با عنایت خداوند متعال  شاهد درخشش نظام جمهوری اسلامی در سطح دنیا هستیم.

فرمانده سپاه شبستر خاطرنشان کرد: نیروهای مسلح با قدرت کامل نظامی و با باور های دینی و اعتقادی آمادگی کامل داشته و اجازه سواستفاده و توطئه به دشمنان قسم خورده نظام را نخواهند داد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست