شبسترخبر

  • تاریخ: شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۵
  • شناسه خبر: 155111

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شبستر مطرح کرد:

انتقاد از عدم حضور برخی مسئولین در برنامه های آغازین هغته دفاع مقدس

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شبستر در دیدار با امام جمعه این شهرستان، با گرامیداشت این هفته گفت: حفظ، نشر و دفاع از ارزش های دفاع مقدس وظیفه همگانی بوده و باید در تمامی عرصه ها به این مورد توجه شود. ...

به گزارش شبسترنیوز،حجت الاسلام رجب احمدی در دیدار سبزپوشان سپاه ناحیه شبستر و مسئولین با امام جمعه شهرستان شبستر که به مناسبت هفته دفاع مقدس انجام شد با گرامیداشت این هفته گفت:حفظ، نشر و دفاع از ارزش های دفاع مقدس وظیفه همگانی بوده و باید در تمامی عرصه ها به این مورد توجه شود.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه شبستر افزود:نظام جمهوری اسلامی مدیون و مرهون ایثار رزمندگان در دوران دوران مقدس است و باید همه در زنده نگهداشتن نام و یاد شهدا تلاش کنیم.

وی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در وضعیت فعلی وحدت و همدلی بین مردم و مسئولین را مهم دانسته و تاکید کرد:تمام مسئولین باید با تلاش بیشتر و جهادی و همدلی بیشتر در حل مشکلات مردم فعالیت کنند.

حجت الاسلام احمدی افزود:نظام جمهوری اسلامی ایران امروزه مقتدرانه در جهان سرافرازی می کند، لذا حفظ این دستاوردهای بزرگ ضروری است و باید در مقابل توطئه های دشمنان نظام جمهوری اسلامی همه مسئولین و مردم هوشیار باشند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه شبستر با انتقاد از عدم حضور برخی مسئولین در برنامه های هفته دفاع مقدس تصریح کرد:هر چه مسئولیت داریم در سایه تلاش ها و ایثارگری های شهدا است و همه باید در زنده نگهداشتن یاد و نام شهدا تلاش کنیم تا شرمنده شهدا نشویم .

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست