شبسترخبر

  • تاریخ: شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۲۱
  • شناسه خبر: 153291

مسئولین برای رسیدن به عدالت واقعی تلاش کنند

امام جمعه شبستر گفت:مسئولین باید دقت نمایند که نباید چنین باشد که برخی ها در جامعه از ثروتهای آنچنانی استفاده نمایند و برخی ها نیر نان شب را نداشته باشند و باید برای رسیدن به عدالت واقعی تلاش نمائیم. ...

به گزارش شبسترنیوز،حجت الاسلام محمدزاده در خطبه های نماز جمعه این هفته شبستر با بیان اینکه باید توجه کنیم که از کجا آمده ایم و به کجا می رویم گفت:خدا رحمت کند شخصی را که بداند در کجاست چرا آمده و به کجا خواهد رفت و باید تفکر نماید که اجداد آنها الان در کجا هستند واین طبیعت جهان است که روزی می آید و روزی نیز خواهد رفت.

امام جمعه شبستر با اشاره به نقش شهیدان رجایی و باهنر در انقلاب اسلامی اظهار کرد:اینان بنای عظیمی از خود به جای گذاشتند که امروز در هیچ کشوری وجود نداشته و انقلاب اسلامی از نظر فکری،اعتقادی،سیاسی و علمی فرق دارد.

محمدزاده با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در دیدار با جمعی از مردم آذربایجان شرقی افزود:آنچه که در مسیر انقلاب اسلامی مهم و قابل توجه است انقلاب تربیتی است .

وی ادامه داد:معنای انقلاب اسلامی این است که تحول و تغییر به وجود آمده و در انقلاب اسلامی اعمال ما با اعمال طاغوت فرق می کند نباید اعمال قوای سه گانه به اعمال طاغوت شبیه باشد.

امام جمعه شبستر تاکید کرد:انقلاب باید همیشه در حال تحول بوده و هر روز  پیشرفت نماید و هیچ توجیهی مورد پذیرش نیست که در قبال خون شهدا بی عدالتی رواج پیدا کند و باید همه مسئولین به مردم خدمت کنند.

وی با اشاره به اهمیت فرهنگ و آموزش تصریح کرد: آموزش و پرورش باید جوانان انقلابی تربیت کند و  تربیت انقلابی یعنی اینکه دانش آموزان به حجاب و عفاف و مسائل اخلاقی و دینی توجه داشته باشند.

محمدزاده با بیان اینکه مردم حق دارند انتقادات خود را مطرح کنند عنوان کرد: مواظب بود که اعتراضات تبدیل به اغتشاشات نشود چرا که این خواست دشمن بوده و نباید صحبتهای ما دشمن شادکن باشد.

خطیب جمعه شبستر در پایان خاطرنشان کرد:مسئولین باید دقت نمایند که نباید چنین باشد که برخی ها در جامعه از ثروتهای آنچنانی استفاده نمایند و برخی ها نیر نان شب را نداشته باشند و باید برای رسیدن به عدالت واقعی تلاش نمائیم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست