شبسترخبر

  • تاریخ: پنج شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۳
  • شناسه خبر: 150309

کشف محموله میلیاردی قاچاق در جلفا

فرمانده انتظامی شهرستان جلفا از توقیف ۸ دستگاه خودرو وکشف مقادیری لوازم خانگی و لوازم بهداشتی وپوشاک قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۲۶۰ میلیون و۷۰۰هزار ریال درمحورهای مواصلاتی این شهرستان خبر داد. ...

به گزارش شبستر خبر به نقل از فارس، یدالله جهان آرا اظهار داشت: ماموران انتظامی در اجرای چند طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز و تشدید اقدامات کنترلی ، مبارزه با ورود و خروج کالای قاچاق در محورهای مواصلاتی به ۸ دستگاه خودرو به ظن حمل کالای قاچاق مشکوک و آنهارامتوقف کردند.

وی گفت: ماموران در بازرسی از خودروهای مذکور مقادیری لوازم خانگی و لوازم بهداشتی و پوشاک خارجی فاقد اسناد مثبته گمرکی را کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان جلفا با بیان اینکه تعداد ۸نفر متهم در این رابطه دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند، افزود:کارشناسان ارزش محموله را یک میلیارد و ۲۶۰ میلیون و ۷۰۰هزار ریال اعلام کردند.

جهان آرا گفت: با اشاره به اینکه برخورد با سودجویان و مقابله با قاچاقچیان به صورت مستمر در دستور کار پلیس این شهرستان قرار دارد، ازشهروندان خواست هر گونه اخبار و اطلاعات خود را با شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع و نیز تقدیر، پیشنهاد و انتقاد از عملکرد کارکنان نیروی انتظامی را با سامانه تلفنی (۱۹۷) دفتر نظارت همگانی که به صورت شبانه روزی پاسخگوی آنها است در میان بگذارند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست