شبسترخبر

  • تاریخ: پنج شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۲
  • شناسه خبر: 148169

کنترل مبادی مرزی آذربایجان شرقی برای قاچاق کالا و مواد مخدر تشدید می‌شود

مشاور عالی امنیتی استاندار آذربایجان شرقی بر تشدید کنترل مبادی مرزی آذربایجان شرقی برای قاچاق کالا و مواد مخدر تاکید کرد. ...

به گزارش شبستر خبر، تسنیم به نقل از روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی، محمد علی نصرتی در بازدید از گمرک جلفا و پایانه پل چوبی روند اقدامات مقابله‌ای در مبادی ورودی و خروجی استان را از حیث قاچاق موادمخدر مورد بررسی و ارزیابی قرارداد و گفت:‌ خوشبختانه مرزهای  استان جزو امن‌ترین مرزهای کشور است و  مرزبانان غیور و ایثارگر ما در کنار دیگر  نیروهای نظامی و امنیتی کاملاً اشرافیت و کنترل‌های لازم  به مرزهای استان را دارند  و مردم همواره به وجود  تیروهای مسلح و با اقتدار کشورمان و نیروهای امنیتی که با هوشیاری کامل  از  سرمایه‌ها و دستاوردهای  این ملت حراست و پاسداری می‌کنند مباهات و افتخار می‌کنند.

مشاور عالی امنیتی استاندار آذربایجان شرقی همچنین در جلسات جداگانه‌ای که با مدیرکل  گمرک جلفا و فرمانده هنگ مرزی جلفا داشت بر تشدید کنترل در این مبادی از حیث قاچاق موادمخدر و صیانت از حیثیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ابران با بهره‌گیری از نیروهای توانمند و متعهد و استفاده از ابزارهای موجود و هوشیاری نیروهای عمل کننده در مقابل هجمه تهدیدات و تبلیغات سوء علیه ایران اسلامی که می‌خواهند اقدامات ارزشمند جمهوری اسلامی ایران را در این جهاد بزرگ کم رنگ جلوه دهند تاکید و  از مجاهدت‌های مرزبانان  و تلاش گران این عرصه در گمرکات و فرماندهی مرزبانی قدردانی کرد.

وی در پایان از مرزنشینان استان به عنوان مردمی شریف، نجیب و همراه با نظام یاد کرده و گفت:‌ در حقیقت حافظان اصلی مرزها خود مردم با غیرت هستند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست