شبسترخبر

  • تاریخ: چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۰
  • شناسه خبر: 146642

نمایشگاه آسیب های اجتماعی در صوفیان برپاشد+تصاویر

نمایشگاه پیشگیری از آسیب های اجتماعی به همت معاونت اجتماعی نیروی انتظامی شهرستان شبستر در سالن دبیرستان مردانی آذر صوفیان افتتاح شد. ...

به گزارش شبسترنیوزنمایشگاه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی به همت معاونت اجتماعی نیروی انتظامی شهرستان شبستر و با همکاری آموزش و پرورش صوفیان صبح امروز با حضور امام جمعه بخش صوفیان و جمعی از مسئولین در سالن دبیرستان مردانی آذر صوفیان افتتاح شد.

سرهنگ سیاوش علی فام در حاشیه افتتاحیه این نمایشگاه در گفتگو با خبرنگار تسنیم اظهار کرد: این نمایشگاه از ۲۴ آبان ماه به مدت یک هفته در سالن دبیرستان مردانی آذر صوفیان پابرجاست.

وی گفت: با هماهنگی‌های به عمل آمده کلیه دانش آموزان مدارس متوسطه بخش صوفیان از این نمایشگاه که با موضوع پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی برپا شده بازدید می‌کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان شبستر افزود: در این نمایشگاه تابلوهایی در خصوص انواع مواد مخدر و آسیب‌های اعتیاد به این مواد خانمان سوز با محورهای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی شامل پیشگیری از سوء مصرف مواد مخدر در معرض دید دانش آموزان قرار گرفته است.

علی فام ادامه داد: کارشناسان مبارزه با موارد مخدر نیروی انتظامی و بهزیستی در این نمایشگاه حضور دارند و در خصوص پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی مشاوره‌های لازم به دانش آموزان ارائه می شود.

وی عنوان کرد: حذف معضلات و آسیب‌های مخرب اجتماعی بدون مشارکت و تعامل آحاد مردم جامعه امکان پذیر نیست و برای جذب این مشارکت باید آموزش‌های همگانی و اطلاع رسانی انجام شود.

فرمانده انتظامی شبستر خاطرنشان کرد:آسیب‌های اجتماعی ارکان اصلی کشور را در معرض خطر قرار می‌دهد و باید مورد توجه ویژه مسئولان قرار بگیرد.

 

عکس از پویا فرهنگی

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست