شبسترخبر

  • تاریخ: پنج شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۰
  • شناسه خبر: 142038

افزایش کشفیات قاچاق در شهرستان شبستر

جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی گفت:نیروی انتظامی در تحقق منویات مقام معظم رهبری در خصوص مبارزه سرسختانه با قاچاق در کشور نقش برخوردهای جدی با قاچاقچیان داشته و در شهرستان شبستر نیز شاهد دو برابر شدن کشفیات قاچاق ...

به گزارش شبسترنیوز، سردار سرتیپ دوم علی محمدی عصر امروز در مراسم تکریم و معارفه فرمانده نیروی انتظامی شهرستان شبستر با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: امنیت فعلی کشورمان را مدیون شهدای دوران دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم و شهدای حریم نظم و امنیت کشور بوده و عزت و اقتدار و سربلندی نظام جمهوری اسلامی در سایه فرماندهی شجاعانه فرمانده کل قوا، مقام معظم رهبری است.

وی اظهار کرد: در برخی از کشورها امنیت توسط نیروهای خارج از کشور تامین می‌شود در حالی که امنیت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی در سایه زحمات نیروهای داخل کشور است و این نیز استقلال کشورمان در این عرصه را نشان می‌دهد.

جانشین فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی با اشاره ظرفیت‌های شهرستان شبستر گفت: این شهرستان زادگاه پدری مقام معظم رهبری و علما و شخصیت‌های علمی متعددی بوده و مردمانی خوش فکر و با فرهنگ دارد.

سردار محمدی با اشاره به ماموریت‌های نیروی انتظامی بیان کرد:نیروی انتظامی در تحقق منویات مقام معظم رهبری در خصوص مبارزه سرسختانه با قاچاق در کشور نقش برخوردهای جدی با قاچاقچیان داشته و در شهرستان شبستر نیز شاهد دو برابر شدن کشفیات قاچاق هستیم.

جانشین فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی با معرفی فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان شبستر از عموم مردم و مسئولین این شهرستان خواستار همکاری در جهت تحقق ماموریت‌های نیروی انتظامی شد.

سرهنگ فریدون حیدری فرمانده سابق نیروی انتظامی شهرستان شبستر نیز با تقدیر از همکاری مردم و مسئولین شهرستان شبستر در دوران مسئولیت خود گفت: خداوند را شاکرم که به بنده حقیر این فرصت را داد در این لباس مقدس سربازی بتوانم به نظام  مقدس جمهوری اسلامی خدمتی انجام داده باشم.

وی اظهار کرد: از مردم شریف و با فرهنگ ،آگاه و بصیر شهرستان شبستر که در مدت حدود ۳ سال همکاری خوبی داشتند ممنون و متشکرم و امید است بتوانیم همیشه در خط ولایت و دفاع از ارزش‌های نظام جمهوری اسلامی قدم برداریم.

به گزارش شبسترنیوز، در پایان این مراسم با تقدیر از زحمات و تلاش‌های ۲۱ ماهه سرهنگ فریدون حیدری، سرهنگ سیاوش علی‌فام به عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان شبستر معرفی شد.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست