شبسترخبر

  • تاریخ: جمعه ۲۵ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۸
  • شناسه خبر: 132149

سیلاب شهرستان شبسترخسارت جانی نداشته است

فرماندار شهرستان شبستر خبرداد:خوشبختانه اماکن مسکونی و تجاری هیچگونه خسارتی وارد نشده و تنها به بخشی از باغات خسارت وارد شده است. ...

به گزارش شبسترنیوز،بارش باران در شهرستان شبستر که از صبح امروز جمعه آغاز شده بود تا عصر ادامه داشت. ستاد مدیریت بحران شهرستان شبستر نیز صبح امروز نسبت به احتمال وقوع سیل در این شهرستان هشدار داده بود که این اتفاق هم افتاد.

فرماندار شهرستان شبستر در گفتگو با خبرنگار شبسترنیوز با اشاره به جاری شدن سیل در برخی نقاط گفت:جاری شدن سیل در شهر کوزه کنان و روستاهای کافی الملک و کوشک از اطراف شندآباد موجب  وارد شدن خسارات به بخشی از باغات شده است.

وی اظهار کرد:بعد از جاری شدن سیل نیروهای امدادی،اجرایی ،راهداری  انتظامی و شهرداری ها در محل حضور یافتند.

منصور طالب پور افزود:خوشبختانه اماکن مسکونی و تجاری هیچگونه خسارتی وارد نشده و تنها به بخشی از باغات خسارت وارد شده است.

فرماندار شبستر ادامه داد:در سریع ترین زمان کارشناسان جهاد کشاورزی شهرستان شبستر برای برآورد خسارات وارده به باغات در نقاط وقوع سیل حضور خواهند یافت .

طالب پور در پایان ضمن تشکر از حضور اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان شبستر در نقاط سیل زده خاطرنشان کرد:نیروهای امدادی و مدیریت بحران شهرستان شبستر در آمادگی به سر می برند.

یادآور می شود در اواخر خرداد سال ۹۵ نیز سیل به بخشی از شهرستان شبستر خسارت شدید وارد کرد که تاکنون خسارتی پرداخت نشده است.

 

 

 

 

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست