کد خبر : 131820
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۳:۴۷

اقدامات موثر شهرداری شبستر در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی

اقدامات موثر شهرداری شبستر در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی

سیروس اشرفی گفت:شهرداری شبستر، با برنامه ریزی و آماده سازی شهر در آستانه سال جدید، امید داشته است که بهترین و خاطره انگیز ترین نوروز شهروندان را به یادگار بگذارد.

به گزارش شبسترنیوز ،سیروس اشرفی در گفتگو با خبرنگار ما با تبریک فرا رسیدن سال نو گفت:اینک که به فضل پروردگار زیر سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و هدایت های مقام معظم رهبری سی و هشتمین برگ از تقویم افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را با عزت، شکوه، عظمت و اقتدار پشت سر گذاشتیم، به خود می بالیم و مصمم تر از گذشته برای خدمت به شهروندان دیار فرهنگ و ادب در سنگر مدیریت شهری خدمت گذار شما ملت فهیم هستیم.

وی اظهار کرد:شهرداری شبستر، با برنامه ریزی و آماده سازی شهر در آستانه سال جدید، امید داشته است که بهترین و خاطره انگیز ترین نوروز شهروندان را به یادگار بگذارد.

اشرفی ادامه داد:توجه ویژه به نوسازی فضاهای سبز، اصلاح و مرمت معابر شهری، رنگ آمیزی جداول و نقاشی های ویژه و خاص در دیوارهای شهر ، گل کاری و غرس نهال ، لکه گیری و آسفالت معابر سطح شهر ، دگرگونی چهره شهر با زیباسازی در عرصه های گوناگون بخشی از خدمات ارزنده ای است که خادمان شهر برای مردم شبستر به یادگار گذاشته اند.

احداث میدان شیخ محمودشبستری در ورودی شهر شبستر

شهردار شبستر با اشاره به طرح احداث میدان شیخ محمود شبستری در ورودی شهر ا