به گزارش شبسترنیوز،سرهنگ پاسدار جعفر رزمی در حاشیه ارسال محموله کمک های مردمی،اهالی شهرستان شبستر به جبهه های مقاومت به خبرنگار شبسترنیوز  گفت:با عنایات الهی و همراهی مسئولین محترم ستاد پشتیبانی از مدافعان حرم در شهرستان شبستر تشکیل شده و با مشارکت امام جمعه، فرماندار،بخشداران ،شوراهای اسلامی،دهیاران ،پایگاه های مقاومت بسیج و اقشار مختلف مردم در عرض کم تر از ۲۰ روز  بیش از هشت هزار تخته پتو توسط ستاد پشتیبانی از مدافعان حرم شهرستان شبستر  جمع آوری شد.

وی اظهار کرد:محموله ارسالی کمک های مردمی شهرستان شبستر ، شامل پتو،لباس گرم ،مواد غذایی وخشکبار ،به ارزش تقریبی دویست میلیون تومان است که  در قالب ۴۰ خودرو نیسان به جبهه های مقاومت ارسال می شود .
فرمانده سپاه شبستر با اشاره به اهداف این حرکت خداپسندانه اظهارکرد: زنده نگه داشتن یاد و خاطره هشت سال دفاع مقدس و تجربه تاریخی پشتیبانی از رزمندگان و اعلام آمادگی و وفاداری کسانی که توانایی حضور فیزیکی در جبهه های نبرد حق علیه باطل در کشور سوریه را ندارند از اهداف ستاد پشتیبانی از مدافعان حرم شهرستان شبستر است.

رزمی با تقدیر از مشارکت اقشار مختلف مردم وتلاش های  اعضای ستاد پشتیبانی از مدافعان حرم شهرستان شبستر خاطرنشان کرد: مردم ولایتمدارشهرستان با تمام وجود اماده کمک وپشتیبانی وحمایتهای مادی ومعنوی خود به رزمندگان جبهه مقاومت هستند ودراین راه مقدس آماده خدمتگذاری در راه آرمانهای اسلام و راه شهدا می باشند.

وی ادامه داد:امیدواریم نبرد با پیروزی جبهه مقاومت اتمام یابد و از مردم تقاضا داریم تازمانی که این  نبرد ادامه دارد  کمک ها تداوم یابد و در وضعیت فعلی بیشترین نیازمندی ها کمک های نقدی است و کمک های جنسی نیز با توجه به فصول سال تعیین می شوند.

سرهنگ پاسدار جعفر رزمی  در بخش پایانی سخنان خود خاطرنشان کرد: در طول دو سال از تشکیل ستاد پشتیبانی از مدافعان حرم استان آذربایجان شرقی بیش از صد میلیون تومان وجه نقد و محموله های مختلف از شهرستان شبستر به مدافعان حرم و رزمندگان جبهه های مقاومت کمک شده است.