شبسترخبر

  • تاریخ: دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۱۳
  • شناسه خبر: 100156

تقدیر مردم شهرستان شبستر از عملکرد ۴ساله علی علیلو+متن پیام

جمعی از مردم شهرستان شبستر با صدور پیامی از عملکرد چهارساله علی علیلو ،نماینده مردم شریف شهرستان شبستر در دوره نهم مجلس شورای اسلامی قدردانی کردند. ...

به گزارش شبسترنیوز جمعی از مردم شهرستان شبستر با صدور پیامی از عملکرد چهارساله علی علیلو ،نماینده مردم شریف شهرستان شبستر در دوره نهم مجلس شورای اسلامی قدردانی کردند.

در این پیام آمده است:

باسمه تعالی

برادر آزاده سرافراز جناب آقای حاج علی علیلو

باسلام و تحیات،

من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق

 با احترام به پاس خدمات و تلاش ها و مجاهدات عالمانه و تکلیف مدارانه تان که به حق نماینده ارزشی و درشأن منزلت مردم فرهنگی و شهید پرور شهرستان بودید و در سنگر مقدس مجلس شورای اسلامی بعنوان مدافع ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی به مثابه مقاومت آزادگی در اسارت چنگال مزدوران بعثی استکبار در خدمت نظام بودید، صد البته برگ زرینی به افتخارات خود در پیش خدای متعال و رهبر معظم انقلاب و مردم قدرشناس افزوده اید.

در توانمندی تفکر و بصیرت جنابعالی همان قدر کفایت می کند که یکبار دیگر در عرصه ای مهم و حساس اخلاقی، ارزشی محترمانه به ارزش گذاری و تکریم به آرای مردم در انتخابات مجلس دهم و تبریک وآرزوی موفقیت در خدمت رسانی به منتخب مردم شایستگی ولایت مداری خویش را رقم زدید. با اذعان عمومی، حضرتعالی نه تنها در سطح شهرستان بلکه در سطح ملی بعنوان نماینده ای موفق با کارنامه ای بسیار درخشان حضور یافتید.

فلذا با تشکر و قدردانی از چهار سال خدمت و حضور فعالانه در یکی از مؤثرترین ارکان سرنوشت ساز کلیدی نظام در حیاتی ترین دوران پرافتخار آن از خدای متعال توفیقات روز افزون را به حضرتعالی داشته و یقین داریم در هر سنگری که در طول عمر پر برکت خود از جانب خداوند متعال مقرر گردد در جهت رضایت او و مردم گام های استوار و خدایی بر خواهید داشت.

ومن الله التوفیق

جمعی از مردم شهید پرور و ولایت مدار شهرستان شبستر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست